• asıl şaşırtıcı olan henüz 6 kişi oylamışken şaşırtıcı anket diye başlık açmak.
  • asıl şaşırtıcı olan ilk 7 oyun içerisinde 1 katolik 1 evanjelist olmasıdır.buna inanan tek boynuzlu ata da inanır.
  • asıl şaşırtıcı olan mezheplerden oluşan anket olması. o yüzden bir müslüman olarak cevap vermedim örneğin. çünkü ne sünni'yim, ne de alevi... dinin adı islam, sünni değil.
  • şaşıracağına ne kadar eminse artık yeni anketi "şaşırtıcı dini inanç anketi" diye açmış eleman.
  • anket bence yanlis olmus. onemli olan insanlarin meshebi degil ki muslumanlik adina ne yaptiklari.

musluman misin, eger musluman'san hard core mu yoksa soft mu musluman'sin anketi yaptim.

anket linki

ne kadar musluman'sin anketinin anlik sonuclari:

toplam oy: 899
    musluman degilim.
    48.72% (438)

sorulunca musluman'im diyorum ama yukaridaki sartlari saglamiyorum.
    17.69% (159)

musluman olup olmadigimi bilmiyorum ve bununla ilgilenmiyorum.
    13.24% (119)

musluman'im ve vakit namazlarinin en az %70'ini kiliyorum.
    9.57% (86)

musluman'im ve son bes yilda ramazan gunlerinin en az %70'inde oruc tuttum.
    9.01% (81)

musluman'im ve son bes yilda bayram namazlarinin en az %70'ini kildim.
    1.78% (16)

sadece %10 hard core musluman oldugunu soylemis. sonuclar benim bekledigim gibi cikti. %48 musluman degilim birazcik sasirtti ama. demek ki insanlar musluman olmadiklarini dile getirme konusunda artik daha rahatlar. bir 10 yil once hicbir sey yapmiyorsan bile bari bayram namazina git anlayisi hakimdi. araya covid falan girince o donem kapandi. oruc tutanlarin orani bile %18 cikmis.
  • şaşırtıcı olan hiçbiri seçeneğinin olmaması. insanları bir kalıba sokmak ne bileyim değişik geliyor.
  • asıl şaşırtıcı olan penis başında frenulum adı verilen bir bölüm bulunur. sünnet derisinin penis boynuna tutunmasına yardıma olan bu üçgen bölge erkeğin cinsel uyarılması açısından hassas bir bölgedir. penis gövdesi temel olarak 3 silindirik yapı ve bunları saran zarlardan oluşur. sünnetin asıl sebebi de yapılan istatistikler sonucu hiv gibi virüslerin bulaşma riskini azaltmasıdır.
  • ekşisözlük de %99 müslüman çıksa asıl şaşırtıcı sonuç olurdu. sonuç olarak, şaşırtmadı.
  • ateizm teknik olarak din değildir, ama anla işte.
  • kim o ortodoks çok merak ettim lan *
    tanım : gerçekçi gibi duran anket
hesabın var mı? giriş yap