• elbistan mitingi'nin sonunda akp'nin yılmaz savunucusu bir şahsın kendisine böğürerek bağırması sonucu meral akşener'in megri megri'den tutup, oslo'ya kadar döşediği ve de aynı şahsı doğduğuna pişman ettiği an. allah'tan uyardı da adamı linç etmediler orada.

edit: bulanlardan allah razı olsun...

akşener'in çıldırması

edit 2: başka bir açıdan video. siradan cinko karbon pil'e teşekkürler.

adamın aşağı indirilmesi

ayrıca mitingte bulunan @agospas24 arkadaşımız da bana yazdı detaylar aşağıda, teşekkürler.

--- spoiler ---

olay şöyle oldu, sayın akşener " bu arada üzücü bir şehit haberi aldım. elbistan'dan şehidimiz varmış. allah rahmet eylesin" dedi. sonra bi adam çıktı birden yüksek bir alana - ki bu alan kameraların konulduğu yer - " saray meselesini çözeceğine terör sorununu çöz sen diye bağırdı. tam önümdeydi zaten. akşener buna cevap verirken yaklaşık 1 dakika dövdüler adamı ajdjdjsjsjhaah. akşener göz ucuyla adama baktı ki adam güzel dayak yiyor. konuşmaya devam etti. sonra akşener de bizim gibi rahatlayınca " bir şey yapmayın tamam " dedi. adam hastanelik oldu, ölümden aldı resmen adamı.
    --- spoiler ---
  • videosu umarım düşer dediğim olay.deli gibi merak etmekteyim.

edit:videosu düşmüştür.ben o elemanın oraya planlı bir şekilde akp ya da mhp tarafından sokulduğunu düşünüyorum.

meral hanım terlikle ağzına ağzına vurmuş.

parti bazından iyi'ye cumbabada ise ince'ye.
  • sular ısınıyor.
  • aslında soru soranı çıldırtmıştır.

https://www.youtube.com/…tlvpjjkns&feature=youtu.be

link için ulkesiolmayankral'a tşkler.
    --- spoiler ---

“habur rezaletini ben yapmadım, çadır mahkemeleri ben kurmadım, barzani'yi ben öpmedim. oslo'da cıvık cıvık konuşmadım. 29 ekim’de peşmerge geçerken davulla zurnayla bu ülkeden onları ben geçirmedim” dedi. soru soran vatandaşa kalabalık tepki gösterince devreye giren akşener, “bir şey yapmayın. bir soru sordu cevabını verdim” diye konuştu.
    --- spoiler ---
  • https://youtu.be/shkhdpl9oke

son 1 dakikada gorebileceginiz ayardir.
  • https://youtu.be/fwogyvi23eg?t=4674
    tam olarak şurada başlamaktadır.

adamın ne dediğini anlayamayanlar için anlayabildiğim kadarı şöyle:

- keşke saraydan önce bu ülkenin terör sorununu nasıl çözeceğini anlatsaydın

diyip devamında bir şeyler daha söylüyor, akşener konuşmaya başladığı için devamı anlaşılamıyor.
    arkadaş sanırım saray sevdalısı...
    terör sorununu nasıl çözeceğini anlat dese haklı olabilirdi de araya saray serpiştirince iş değişti.
  • aktrolleri itin götüne sokup sokup cikarmistir. agzina, yüregine saglik.
  • kanırtmıştır.
    mitingi trollemeye çalışan vitaminsiz neye uğradığına şaşırdı.
  • haklı bir çıldırmadır. mitingte cumhurbaşkanı adayını trollemek de nedir?

bu arada adama ne yaptılar merak etmekteyim. meral akşener konuşurken 20 saniye boyunca bağırdı, meral akşener durdu bir 10 saniye dinledi ve meral akşener konuşmaya başlayınca adam birden sustu. ne oldu acaba o sıra.
  • hakedene, hakettiği şekilde cevabını vermiştir meral hanım. bu beyin yoksunu kitleye nefes tüketmek bile gereksiz ama kendisi yine de uğraşmış, anlatmış. dolayısıyla bir çıldırma görünmüyor, gayet düzgün şekilde sesini yükselterek sorulan sorunun cevabını vermiş.
hesabın var mı? giriş yap