• binlerce yılı aşan türk tarihinin hakkı bu görsel değildi. inanın bana, değildi.
  • sobaya gerek birakmayan gulumseme...

görsel
  • görsel 33 şehidimizden sonraki hallerinden sonra hiç de şaşırtmayan durumdur.

elin arabı ölünce yas ilan eden adamlardan ne bekliyordunuz ki?
  • 15 temmuz olur, damadı sırıtır, bu da rabbinin lütfu olarak görür.

madenciler ölür, umarsızca market alışverişi yapar,

13 şehit gelir, mitinge gidip gülüşür,

33 askeri rusya öldürür, damadıyla birlikte kahkahalar atar ve moskova'ya gider.

----------

arap rabia ölür, arkasından hüngür hüngür ağlar.

arap mursi için bir taraflarını yırtar,

suudi kralı geberir, üç günlük yas ilan eder.
  • terör örgütü tarafından rehin alınma ve öldürülme durumunda devletin umrunda olmayacağınızın kanıtı olan gülümseme.
    vatandaşı olduğum, askerliğini yaptığım, vergisini verdiğim şu ülke bana koruma sağlayamayacaksa devlet niye var? devlet birinci görevi olan vatandaşlarını koruma görevini bile yerine getiremiyorsa... neyse daha fazlasını yazmaya gerek yok ortada devlet mi kalmış. şunun şurasında 10 sene kaldı sonrası komple iflas.
  • (bkz: #119597613)

adamın elinde sahibinden az kullanılmış kelepir ülke var be.

sen de ülke sahibi olsan böyle mutlu olursun.

sıkılınca helikoptere binip saray yaptırmalık yer aramak falan.

adam hayallerimizin ötesini yaşıyor. *

ben de olsam ben de gülerim.

hele de %55 destekçiyle.
  • fahrettin altun'un hakkında video yapması beklenen gülümseme.
  • türk halkının hak ettiği bir davranış biçimi.

halkımız daha fazla yetki vererek karşılık verecektir.
  • adam gibi muhalefet olsa şu fotoğrafı her yere afiş olarak asar. altına , üstüne hiç bir şey yazmaya gerek yok ama ülkeyi muhalefet ve iktidar el ele bu hale getirdiği için hiç bir inancım yok.
  • ilerde rte kim ve nasıl biri dediklerinde hiçbir şey anlatmayın. tarih kitaplarına sadece şu görsel'i altındaki katliam ve 13 şehit yazısıyla birlikte koyun yeter.
hesabın var mı? giriş yap