• yeni edit: dosyaya gizlilik kararı geldiği için izmir emniyet müdürlüğünden en ufak bir bilgi paylaşılmıyor.bizde endişe ve üzüntü içinde bekliyoruz.her geçen saniye daha tedirgin oluyoruz.en ufak bir bilgide entry güncellenecektir.

edit : kuzeni konuyla ilgili şöyle bir mesajda attı onu da buraya aynen yazıyorum.

''eren bir diş hekimliğin de çalışıyordu ve sınava falan girmedi herkes sınav puanı için kaçmıştır yazıyor. birde her ay yazın çeşmeye cumadan gider pazar dönermiş annesine babasına hep haber veriyormuş.
    evden kaçmıştır aileden kaçmıştır yazıyorlar ama ailesiyle çok iyi her şeyi paylaşıyordu.birde maaşını aldığı gün gitti çeşmeye ama banka hesabından hiç para çıkışı olmadı'' soranlara bunları yazmamı istedi.

19 yaşında ki veli eren atay'ın, çeşme tatili sırasında gittiği alaçatı'da kaybolması durumu.

veli eren atay, 15 temmuz'da bir grup arkadaşıyla buluşmak için öğlen saatlerinde karşıyaka'daki evinden çeşme'ye gitmiş, aynı gün akşam arkadaşlarıyla alaçatı'daki bir eğlence kulübüne gidiyorlar . görgü tanıkları ve kamera kayıtlarına göre, saat 02.30 sıralarında atay'ın birlikte eğlenmeye geldiği 2'si kız, 4 arkadaşı mekandan ayrılmış. veli eren atay ise mekandan saat 04.00 sıralarında çıkıyor. atay, en son 16 temmuz’da saat 19.00 sıralarında bir minibüs şoförü tarafından yanında bir kişiyle alaçatı ilçe merkezine yürürken görüldükten sonra, şuana kadar genç kardeşimizden halen bir yok maalesef.
    görsel

görsel

görsel

görsel
  • henüz 19 yaşında genç bir insanın süpheli kayıp olma durumu.

kuzenin sözlükten uçurulması da böyle acılı üzgün ve çaresiz bir haldeyken olması akıl alır gibi değil. umarım en kısa zamanda bulunur
  • çok zor bu insan kaybolmaları. yakınları psikolojik olarak çok yıpranıyor. umarım bulunur.
  • umarım bir an önce sağ salim bulunur. bir fotoğraf vs. de paylaşılması daha iyi olurdu tabi bulunması adına. ekşi sözlük yönetiminin böyle durumlara aniden el atabiliyor olduğunu görünce neden sol framedeki gizli ışidçi saldırgan yobazların başlıklarına dokunmadığını anlamak daha da zorlaşıyor o da apayrı bi konu.
  • babasının röportajını izlemiştim dün. aile gerçekten perişan halde. şu teknoloji çağında bu çocuğun istenilirse bulunmamasının imkansız olduğunu düşünüyorum. umarım izmir emniyet müdürlüğü yetkilileri bu konuda gerekli hassasiyeti gösterir ve çocuk ailesine kavuşur.
  • bir an önce bulunmasını ümit ediyorum. haber linki
  • öncelikle bu tarz durumlarda yöneticilerin kuralları esnetip yazar olan kuzenini uçurmaması gerekirdi.

umarım kardeşimiz ailesine kavuşur ve bu zor bekleyiş son bulur.
  • up
    umarım gerçekten kaybolmamış, sadece aileni cezalandırıp canlarını yakmak için evden kaçıp onları habersiz bırakan sorumsuz, şımarık bir gençsindir, eren.

gencecik insan için başka bir ihtimal düşünmek istemiyorum.
  • başlık adını beğenmedikleri için yazarı uçurmak da nedir arkadaş.hiç mi kaybınız olmadı?hiç mi bir yakınınız için derin üzüntülere gark olmadınız.hadi diyelim hiç bir acı yaşamadınız empati duygunuzda mı yok.umarım sözlük yönetimi bu konuda düşünmek için zaman ayırır.bizler burada hem veli eren için kaygılanıp,hem de ailesinin çektiği ızdırabı yüreğimizin derinliklerinde hissederken, her fırsatta iyi dileklerde bulunup başlık yukarıda kalsın diye çaba gösteriyoruz.hepimizin ortak dileği eren’in sağsalim ailesine kavuşması.
  • iyi haberleriyle güncellenmesini bekliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap