• şu memleketteki bir gün gelecek herşeyi anlatacağım tribine de hastayım. anlat işte neyi bekliyorsun.
  • ilk eşini yanılmıyorsam depremde kaybettin, büyük acı gittin bu yavşaklara sığındın, lafım yok. milletvekili oldun da ülkene ne hizmetin oldu? vatan haini oldun kaçtın abd’ye, malı mülkü kaptırdı dediler senin için? konuşursan daha ne kaybedersin şerefsiz konuş işte. sözünü mü kesecekler, cımbızlayacaklar mı ? kime mesaj veriyorsun torinolu şaban. seni adam sıfatına soktular diye adam mı oldun? tv lerde yorumcu olarak boy göstermeler, mv forsu iyiydi bunlar tabi. konuşsaydın ya o zamanlar.
    kusura bakma ben galatasaray uefa final maçını izlemedim. çünkü her maçta senle kafa topuna çıkardım çocuk heyecanımla. kalbim dayanmaz diye maçı izlemek yerine bir odaya kapattım kendimi maç sonucunu bekledim. öyle severdim lan ben o kadroyu. takım arkadaşlarına, emeğine saygın varsa ya adam gibi konuş ya da bi siktir git sus artık

edit: pek çok uyarı mesajı geldi yanlış hatırladığıma dair. ilk eşinin nikah şahidi bile fetullah gülendi, cenazesine dahi gitmedi diye. kaç yılın fettullahçısı imiş adam. teşekkürler uyarı için. bir de adam türkiye’de değil hakkında rahat rahat konuşuyorsun türkiye’deki fettullahçılar hakkında konuşsana diyen var. onlar hakkında konuşanı içeri alıyorlar, nasıl konuşayım. sevda noyan fetöcü değil miydi? bülent arınç hakkındaki iddialar bilinmiyor mu? sadece kaçabilenler hakkında konuşabiliyoruz ancak hakan şükür’ün öyle bir engeli yok! daha ne kadar dibe düşeceksin konuş işte
  • --- spoiler ---
    ismini anamayan korkaklara gelsin.
    --- spoiler ---

bu işlere bulaşıp korkup kaçmasaydı bugün tüm spor kanalları o anları anlatması için canlı yayın yarışına giriyor olacaktı.
  • önce nasıl milletvekili olduğunu anlat bence.
  • futbolcu kral hakan şükür 'ü severdik,hâlâ seviyorum. ama siyasetçi hakan şükür 'ü , düşüncelerini ve tarikatları sevmiyorum, sevmeyeceğim.
  • efsane olmak varken gazoz olmayı seçen eski gs futbolcusu.
  • eski akp milletvekili tarafından amerika birleşik devletleri'nden atılmış tweet'tir.

eski galatasaray futbolcusu olarak eski takımına serzenişte bulunmuştur.

eski türk milli takımı forveti olan şükür türkiye cumhuriyeti'nde şu an terörist olarak anılmaktadır.

bağlı olduğu terör örgütü kendisi henüz akp'den milletvekili olmadan evvel türk ordusunun genelkurmay başkanını terörist diye hapse atmış, vatanperver bir çok insanı zindanlara koymuş, birçoğunun hayatının çürümesine neden olmuştur. ve eski partisinin genel başkanı da tum yürütülen bu soruşturmaların savcısı benim açıklamasında bulunmuştur.
  • siz mal mısınız? adamın devamında attığı tweetleri de okumadınız di mi?

--- spoiler ---

hikayesini anlatacağım ama çok uzun zaman paralarını alamayan futbolcusu ve her şarta rağmen oyuncusunun yanında olan taraftarı ile kazanılan zaferi kıskananlara şunu diyelim..

mesela bu maça aylardır alamadıkları alacaklarına rağmen bizden başarı bekleyen taraftarlara sorumluluğu olan takımına aşık oyunculardık bizler. o dönem türkiye de bizim aldığımızın 5 katını alıp hiç birşey yapmayan diğer takım oyuncularına inat.

öyle bir kadro ki, gol verilmezse daha güzelini atar, hepberaber tüm yokluklara bu şekilde meydan okurduk. türkiye ligi araçtı belki de bizim için. asıl amaç türk olmayan takımları yenmek ve ülkemizi onurlandırmaktı tüm olumsuzluklara rağmen
    --- spoiler ---

hayır madem bu kadar feto'ya yardım ve yataklık edenlere düşmansınız asıl ne yaptılar da vermeyen adama niye kin kusmuyorsunuz? işiniz gücün fanatiklik. ben zaten o zaman da hakan'ın fetoya biat etmesini sevmezdim, ki o da saklamazdı. futbolculuğuna laf bile edemem gelmiş geçmiş en büyük golcülerdendir, bunu özel hayatındaki hiç bir şey değiştiremez. ama özel hayatı kötüydü.
  • hakan şükür’ün fetö sempatizanlığı ve gol krallığı sıfatlarından sıkça bahsediliyor. pek bilinmeyen bir sıfatını da ben ekleyeyim. kendisi ak parti’den 24. dönem istanbul milletvekili seçilmiştir.

liseliler bunu bilse yeter.
  • şimdi bu fetöcü arkadaş ne açıklayacak bilmiyorum ama, galatasarayın uefa kupası yolundaki maçlarını izlemeyenler, bir izleyin derim, öyle keyifli bir futboldu ki izlerken mest oluyordunuz.

maçları hatırlayanlar, izleyenler hangi takımdan olursa olsun, zaten bunu inkar etmez diye düşünüyorum.
    ben de beşiktaşlı olarak bütün maçları keyifle izlemiştim.
    yani o uefa kupasına b.k atmak, böyle şaibeli konuşmalar yapmak gerçekten ayıptır.

bu bilmem ne çocuğunun belki açıklayacağı başka şeyler vardır. o ayrı.
hesabın var mı? giriş yap