• twitter kullanmıyorum, ama linke tıklayıp açtığımda alttaki tüm yorumlar hakan şükür'ü övüyor. biraz garip geldi paylaşmak istedim.
  • --- spoiler ---
    ismini anamayan korkaklara gelsin.
    --- spoiler ---

bu işlere bulaşıp korkup kaçmasaydı bugün tüm spor kanalları o anları anlatması için canlı yayın yarışına giriyor olacaktı.
  • efsane olmak varken gazoz olmayı seçen eski gs futbolcusu.
  • şu memleketteki bir gün gelecek herşeyi anlatacağım tribine de hastayım. anlat işte neyi bekliyorsun.
  • (bkz: gerçeklerin ortaya çıkmak gibi kötü huyu var)
    insanın aklına fetö gelmiyor değil. "oha ulan uefa'da da mı"
  • açık açık fetö’nün desteğini ima ediyor.
    tweetin neresi anlaşılmadı ki?
  • futbolcu kral hakan şükür 'ü severdik,hâlâ seviyorum. ama siyasetçi hakan şükür 'ü , düşüncelerini ve tarikatları sevmiyorum, sevmeyeceğim.
  • param bitti , iban aşağıdadır
  • kupanın kimlerin yardımı ile kimlere para verilerek alındığını , saçları 'ağar'sa da anlatacak demek ki.
  • ilk eşini yanılmıyorsam depremde kaybettin, büyük acı gittin bu yavşaklara sığındın, lafım yok. milletvekili oldun da ülkene ne hizmetin oldu? vatan haini oldun kaçtın abd’ye, malı mülkü kaptırdı dediler senin için? konuşursan daha ne kaybedersin şerefsiz konuş işte. sözünü mü kesecekler, cımbızlayacaklar mı ? kime mesaj veriyorsun torinolu şaban. seni adam sıfatına soktular diye adam mı oldun? tv lerde yorumcu olarak boy göstermeler, mv forsu iyiydi bunlar tabi. konuşsaydın ya o zamanlar.
    kusura bakma ben galatasaray uefa final maçını izlemedim. çünkü her maçta senle kafa topuna çıkardım çocuk heyecanımla. kalbim dayanmaz diye maçı izlemek yerine bir odaya kapattım kendimi maç sonucunu bekledim. öyle severdim lan ben o kadroyu. takım arkadaşlarına, emeğine saygın varsa ya adam gibi konuş ya da bi siktir git sus artık

edit: pek çok uyarı mesajı geldi yanlış hatırladığıma dair. ilk eşinin nikah şahidi bile fetullah gülendi, cenazesine dahi gitmedi diye. kaç yılın fettullahçısı imiş adam. teşekkürler uyarı için. bir de adam türkiye’de değil hakkında rahat rahat konuşuyorsun türkiye’deki fettullahçılar hakkında konuşsana diyen var. onlar hakkında konuşanı içeri alıyorlar, nasıl konuşayım. sevda noyan fetöcü değil miydi? bülent arınç hakkındaki iddialar bilinmiyor mu? sadece kaçabilenler hakkında konuşabiliyoruz ancak hakan şükür’ün öyle bir engeli yok! daha ne kadar dibe düşeceksin konuş işte
hesabın var mı? giriş yap