• kamuoyu araştırmalarından gereken cevabı aldığını göstermiştir.

1 nisan'dan beri söylüyorum; seçimi tekrarlatmak akp'ye sadece oy kaybettirir.
    bunun alt yapısını yapıp anket şirketlerine gizliden nabız yoklattılar ve tutmadı bu sefer.
    halk "bir dur bakalım" dedi.
    istanbul hayırlı olsun!
    hayırlı olsun türkiye!
  • defterlere bakmayın yeaaaa noluur tadında açıklama. korkmayın lan bi bakıp millete göstereceğiz o kadar.
  • “kesintisiz” kısmından o kadar da emin olunmaması gereken açıklamalardır.
  • yani diyor ki seçimi yenilersek imamoğlu farkı açar, hiç bulaşmayalım. bence de yerinde bir açıklama olmuş.
  • şöyle bir şey vardı.
    (bkz: inanma seni sikecek)
    nedense bizim cumhurbaşkanı her açıklama yaptığında,hep aklıma ilk gelen şeydir.
  • sizleri 2002-2007 yılları arasında yapmış olduğunuz reformlarla görmek isteriz. 2010 referandum sonrası sapıttınız. umarım düzelirsiniz.
  • 20 gun surdu ama yenilgiyi anca kabul ettiler herhalde

edit: iki gun oncesine kadar yeniden secim, hirsiz cehape. feto pkk oylari caldi diye yaygara yaparken bu cark neden acaba?

zillet ittifakindan birlik beraberlik ittifakina terfi ettik ama bayram degil seyran degil cumhurbaskanim beni niye optu.

agzi salyali yandas medya hergun yalan dolan haberlerine devam edecek mi mesela? dava patates sogan davasi degil kudus davasi derken yine ekonomiye mi donduk.? battigimiz, issizlikte rekor kirdigimiz, genclerin tek umudunun yurt disina kapak atmak oldugu simdi mi akillara geldi? sorular sorular
  • doğru adım milletin derdi seçim değil tencere
  • dün istanbul seçimi için haklarımızı sonuna kadar savunacağız demişti. bugünkü söyleminden istanbul'dan vazgeçtikleri sonucu çıkarılmamalıdır.

sadece arada bir, cumhurbaşkanı olduğunu, bu ülkeyi yönetmesi gerektiğini hatırlıyor. bu da onlardan biri.
hesabın var mı? giriş yap