• akşamdan olmasa da sabahtan 2 koyun* kesip çocuk esirgeme yurdu, lösev gibi kurumlara dağıtmak için söz veriyorum.

cumhuriyetin 100. yılında cumhuriyetin koruyucusu olacak devlet adamları (imamoğlu - yavaş) gelecektir ülkenin başına.

tekrar açılsın fabrikalar. tekrar başlasın üretim. kendine yeten ve saygı duyulan, halkıyla, lideriyle güçlü bir türkiye sabahına uyanacağız o gün.

inanın ve demokrasiyi o gece koruyun gerisini halka bırakın.

(bkz: 100. yılda cumhuriyetçi bir liderin kazanması)

edit: bkz
  • elde bulunan tüm dövizi türk lirasına çevirmek
  • soruyorum erdoğan giderse yerine kim gelecek? babacan, davutoğlu, soylu, imamoğlu, soyer ve benzeri kişilerin ülkenin başına geçmesi içten bile değil. mansur yavaş bana yine de en yakın ihtimal gibi geliyor ama zaman ne gösterir bilemem. türkiye'nin asıl sorunun partilerden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. neredeyse bütün partilerinin teşkilatları çok kötü durumda. kim başa gelirse gelsin torpillileri de yanlarında getirecekleri konusunda sanırım hemfikiriz. türkiye'nin mecliste tamamen bir değişime ihtiyacı var. z kuşağının en azından bir kısmının bunu farkında olduğunu düşünüyorum. erdoğan'dan sonra kılıçdaroğlu veya davutoğlu yönetecekse ülkeyi vay halimize.
  • türkiye dünya kupasını kazanmışçasına sokaklara dökülüp ‘zabaaa gadar burdayığk böğün zabaaa gadar’ diye diye kutlayacağım.

https://m.youtube.com/…fpf1qmgyele&feature=youtu.be

edit: neymiş efendim seçimi kaybederse tekrarlattırırmış, neymiş onu yapar bunu yaparmış bırakın bu komplo teorilerini. istanbul’da ne oldu, ikinci seçim oldu da ne oldu?

bizim millet birisinden bezince onu ne olursa olsun indirir. halkın yarısından çoğu istemezuk desin yeterki!
  • içeceğim,
    sevişeceğim,
    çılgınlar gibi dans edeceğim,

nefret ettikleri ne varsa art arda yapıp malum kesimi delirteceğim.

bir yerine bin cezayla
    hakkından geleceğim senin.

(bkz: haydi gel içelim)

edit: mesaj kutumdan anladığım kadarıyla iki satır kelam bile malum kesimi kudurtmaya yetmiş.

şimdi sakin olun ve söyleyeceklerimi dinleyin. yukarıda saydıklarımın hepsini ağababalarınız yargılanıyorken de yapacağım. kahkahalar atarak hem de :)
  • ben şahsen evimde,camdan uzak şekilde oturacağım herkese de öneririm.
  • kazanan olmayıp kaybeden olduğu için ne sevinecek bir durum ne de yapılacak bir şey olabilir. ülke belirsiz bir sürece girecek. umarım her şey güzel olur.
  • gevşemeyin.

ülkenin düzelmesi için sadece bir aşama seçimler..

seçimlerden sonra daha zor günler gelecek..
  • önce bahçede parti vereceğim, sınırsız yemek ve içkiyle. sonra da arabanın arkasına davulcu ve zurnacı atıp sabaha kadar kutlama yapacağım.
hesabın var mı? giriş yap