• 0 puan ve -8 averajla euro 2020’de a milli takımımızın başardığı olay.
    şaka gibi.
  • 24 takım arasında 24. olduk demeyelim de ilk 24'e girdik diyelim.
  • yine iyidir aslında. ya 30 takım olsaydı?
  • makedonya ve slovakyayla birlikte puanı, yenilen golü de geçtim oyun olarak en kötü 3 takımdan biriydik. ama bence makedonya ya da slovakyayla maç yapsak kazanma ihtimalimiz var. o kadar da kötü değiliz! dürüst olalım şimdi
  • tarih yazdık diyelim.
  • sonuna kadar hak edilmiş başarısızlıktır. henüz ilk maçın ilk yarısı bitmemişken akıbetimizin ne olacağını anlamıştık. italya maçının başlığında aratırsanız en çok kullanılan kelimelerden birisinin san marino olduğunu göreceksiniz. ülke futbolunu 30 yıl geri götürdü bu adamlar. yeni bir piontek bulup sistemi yeniden inşa etmeyi düşünmeliyiz. zira bu bir tökezleme değil iflastır. çocukluğumda avrupa şampiyonalarında futbolcu çıkartmaları toplamayı ihmal etmezdim. turnuva öncesi takımların tanıtıldığı albümleri defalarca okurdum. şu gün dünya üzerinde bu hobiye sahip her hangi bir çocuğun türk milli takımı hakkında ne düşündüğünü az çok tahmin edebiliyorum. inanın utanç duymanın daha dibi olamaz!
  • teknik direktörün maaşına zam sebebidir. nice sonunculuklaradır (!)
  • yusuf yazıcı'ya kuymak yedirilmediği için milli takımın başına gelen durum. lan izansızlar, çocuk içlenmiş memleket hasreti ağır basmış bir kuymak istemiş siz hala yok maç yok galler kafa sikip durdunuz alın işte olan oldu mutlu musunuz? kuymak yemiş bir yusuf bir abdülkadir ve en önemlisi şenol güneş on kaplan gücündedir siz bilmiyor musunuz? bir de kara lahana olacaktı var ya bütün takımları dörde katlardık. turnuva sonrası volkan konak konseri ile takımı karşılar horona dururduk. şimdi ise af buyrun abdestsizlerin maçlarına bakıyoruz. hep kuymak yüzünden...
hesabın var mı? giriş yap