• pek inandırıcı gelmedi, zira rusya o kadar kolay vazgeçen bir ülke değil. onca yaptırım yapıldı buna karşılık birşey almalı.
  • umarım savaş bir an önce biter de insanlık kurtulur. putin'de yaptığı hatanın farkında köpek gibi pişman da geri adım atamıyor artık. umarım savaş biter, halkı da o zalim'i koltuğundan indirir. yoksa rusya'yı çok kötü günler bekliyor öyle ki ülkenin insanlarının 20-30 senesi bir deli diktatör uğruna harcandı. o diktatör inmeden hiçbir yaptırım geri çekilmez. bütün ülkesini de rezil etti.
  • --- spoiler ---

putin'de yaptığı hatanın farkında köpek gibi pişman da geri adım atamıyor artık
    --- spoiler ---

sayın kremlin sarayı yetkilileri, aranızda ekşi sözlük yazarı bir köstebek var. araştırmanızı öneririm.
  • tarih, pek çok kereler, dereyi görmeden paçayı sıvayanların pişmanlıklarını kaydetmiştir. bütün haberler batı ve ukrayna tarafından akıyor. dikkat ediniz, rus tarafı oldukça sessiz. unutmayınız ki batı medyası yek nefes bir propoganda süreci yürütüyor. ne olacağını kestirmek oldukça zor.
  • --- spoiler ---

-putin : yaptığım hatanın farkındayım köpek gibi pişmanım da geri adım atamıyorum artık.
    --- spoiler ---
  • savaşa karşıyız ama propaganda nedir ,nasıl yapılır,neden yapılır az çok biliyoruz. ukrayna tarafından akan haberlerin %80i propagandadan ibaret. bütün batı medeniyeti bütün araçlarıyla arkalarında. medya müthiş iş çıkarıyor.
  • bence putin katliam yapabilecek sorumsuzluk ve pozisyonda oldugu halde ukraynaya ciddi bir saldırı yapmıyor. zira videolar ortada halkin arasından geçen konvoylar , tanklarin onune duran halklar vs vs... la şunu suriyede irakta yapta bak bakalim o tankin onunde halkmi kalir ??

yada halk sana elleriyle durmu der canli bombami olur ?

turkiye nin azerbaycana savasa gitmesi gibi bi durum var sanirim halka zarar vermeden zelenskyi indirmeye çalışıyor ..
  • eksici analistler butun haberleri bati basinindan aldiklarini unutuyorlar. turkiye haberlerini akit tvden izlemek gibi birsey. tarafsiz haber kaynagi bulmak da cok zor. maalesef.
  • darısı elinde güç olup gucsuzleein üzerinde kullanan diğer ülke ve diktatörlere olsun
  • rusyada su an ic siyaset kaynıyor halk rusya lideri putine bu isgal dolayısıyla kizgin gotlerine giren semsiyenin farkındalar rusyanin en stratejik hatasi halktan destek almadan bu harekata girismesi oldu rus hükumeti tepkikeri gizliyor 1922 kitliginda mezardan taze ölüleri cikartan halk bunlar birdaha o günlere dönmek istemiyorlar
hesabın var mı? giriş yap