• bir hafta boyunca yoğun goygoyu yapılacak, 298 ülkede canlı yayınlanacak ve 0-0 bitecek müsabaka.
  • ben bunlardan daha çok hazırlandım maça aq.

vakit planlaması yap
    olan randevunu ek
    tekel alışverişi yap
    kaçak yayın bul
    içlerinden en temizini seç
    kurulumu yap
    duvara yansıt
    biraları soğut
    cipsleri hazırla
    ses sistemini bağla

sonuç bu sikikleri izle. neyse
  • cüneyt çakır'a varda maçın özetini izlettirdiler.
  • tum gun evde oturup kitap okuyarak bekleyecegim derbi mac.

mac saatine dek uc kitap okursam elde edecegim entelektuel sermaye ile mac sonunda hala insan kalmayi basarabilirim diye umuyorum.
  • rüyama girmiş maç. rüyamda zanka savunmadan topla çıkarken ayağı kayıyor düşüyordu, falcao da golü atıyordu ve maç 1-0 bitiyordu. rüyamda bile bireysel hatadan gol yiyoruz amk.
  • ben maliyenin yerinde olsam her hafta burada işi çıkan adamları tespit eder karaborsacılıktan işlem yapar önce vergi cezasını yapıştırır sonra da haksız kazançtan emniyete sevk ederim.

kulübün yerinde olsam direkt kombineyi iptal eder para iadesi de yapmam.

bilet arayan adamların yerinde olsam bu heriflere para kazandırmam.

bilet devretmek isteyen karaborsacı nane kafalı olsam, gider tt arena kombine transferi başlığına yazarım.
  • bundan sonra fb-gs maç yapmasın amk, hepsi berabere yazılsın.

vaktimize yazık amk.
  • üstteki bir arkadaş şöyle yazmış:

--- spoiler ---

an itibariyle fbtv’de galatasaray’ı yendikleri maçın özeti verilirken aynı sıralarda gstv’de geçmişte alınan kupalar gösteriliyor.

--- spoiler ---

maç günleri fb tv'de akşam hangi takımla maç varsa geçmişteki maçlarla alakalı videolar, özetler yayınlanır. belki sizinkiler de son yıllarda kazandığınız fener maçlarını yayınlayacaktı ama programı doldurmaz diye vazgeçmiş olabilirler :)
  • 35. dakikada kırmızı kart görüp armasını galatasaray taraftarına göstererek sahayı terk eden bi topçumuz olursa kendimi keserim. sinir oluyorum kardeşim böyle davranışlara. rami sende o potansiyel var kardeşim bak lütfen kaytan bıyığını sikerim senin

golünü at ne bileyim asist masist yap istersen yala o armayı
  • garibanlar bir de gol atarız ümidiyle meşale getirmişler. olmayınca 90da yakıverdiler.
hesabın var mı? giriş yap