• görsel
    herkese merhaba ,

son edit : gelen mesajları okumuyorum artık,belgeleri koyacağım.inşallah yakalanır hapse girerde o zaman görürüm sizi vicdan yoksunları.

ön edit: köpektapar, keditapar demeyin yemin ediyorum ciddi söverim.

izmir gaziemir'de lüks bir sitede ikamet ediyorum.kendi evimde kedi ve köpeğim var.evim çok büyük olmadığı diğer köpeğime bahçede bakıyorum.zaten sitede hergün sayısız şikayet alıyorum.çocuklar korkuyor anlıyorum hak veriyorum(ki bunlar cins ve sessiz köpekler ) ama zehirlemek ne o.çocuğu.çağır güvenliği baksınlar , beni uyarsınlar.

şimdi son 2 gün kamera kayıtlarına bakacağız.sizce nasıl bir yol izlemem gerekir ? zan altında kalmaması için site adı ve site yönetimi ismi vermiyorum.cinlerim tepemde elim ayağım birbirine girdi.

umarım bu yoğun gündem arasında üst sıralarda kalmayı başarabilir.

edit : imla

edit 2 : ne insanlığımız kaldı ne köpektarlığımız.vay be duyar kasmaya bak.sayısız şikayeti havlamasından aldı saldırmasından değil.biz çocuk düşmanı değiliz.

edit 3 : tüm aşıları , parazitleri olan ve bir kere bir evladımıza saldırmamış evladım için ne küfürler , biz neymişiz ya.taktınız sayısız şikayete.şikayetk havlamasından saldırmasından değil.

edit 4 : bahçe benim ortak alan değil.bahçeler ortak alan diye geçmez ee zır cahiller.

edit 5 : saygı icinde yapılan tüm eleştrilere kabulun.elime geçince tüm belgeleri ekleyeceğim.
    tek merak ettiğim şeyin zehirlemeyi doğru bulanlar var.allah sizi nasıl biliyorsa öyke yapsın.

edit : destek mesajlari icin allah razi olsun.
  • site ismi falan yok.
    herhangi bi görsel, caps neyim yok.
    bir şahit, delil vs yok.
    fail, hani belediye zehirledi, güvenlik zehirledi, çocuklar zehirledi vs de yok.

afedersin ortada köpek bile olmayabilir yani. sözlük ne yapsın şimdi? üst sıralarda kalınca ne işine yarayacak lol.

hadi babuş, kamera kayıtlarını bi izle de öyle gel.

tanım: gerçek olmayabilecek bir olay. gerçekse üzücü.

edit: arkadaş köpekle manasız, olayla alakalı olmayan bir görselini eklemiş.
    ben de ekliyorum, köpek sağ arkadaşlar bakın resimde görülüyor

görsel
  • eğer olay anlatıldığı gibiyse/kadarsa, bunu yapan kişi umarım hayatı boyunca çok basit şekilde çözülebilecek olaylar karşısında en ağır ve acımasız uygulamalara maruz kalır.
  • sitede sayısız şikayet almansına rağmen bahçeyi işgal eden arkadaş; belli ki çevreyi rahatsız ediyor neden önüne geçmedin? hem şikayet aldım diyor hem de niye beni uyarmadılar diyor lan siz niye böylesiniz ya? sahiplenmek istiyorsan evine alacaksın kimse senin ruhsal problemlerinden dolayı ortak kullanım alanı hakkından feragat etmek zorunda değil. insanların burnundan getiriyorsunuz sizin gibiler yüzünden olan köpeklere oluyor.
  • sebep sonuç ilişkisinden ziyade eğer gerçek ise ortada işlenmiş bir cinayet var. ve afedersin bunu yapan insanımsıyı sikerim. evet fiilen.
  • zehirleyen kişiden sikayetçi olunur. köpeklere dışarıda da baksanız sahibi sizsiniz ve bu yaptığına pişman edebilirsiniz.
    eğer benim başıma böyle bir şey gelse ve yapanı bulursaydım anasının amına sokardım elemanı.
  • burada küfürlü falan bi entri vardı.
    aşağıda insanların ne kadar insandışı varlıklar olduğunu gördüğüm için kaldırıyorum. ama düşüncelerim değişmedi.
  • şikayetlere rağmen “önlem” almadıysan köpeğin terk-i diyar eyler. şikayeti neden önemsemiyorsun yeğen? hele ki köpek mevzuları bu kadar dikkat çekerken. köpeğini öldürenler kadar sen de suçlusun yeğen..
  • "zaten sitede hergün sayısız şikayet alıyorum.çocuklar korkuyor anlıyorum hak veriyorum"
    her gun sikayet aliyor ama aksiyon almiyor baskasi alinca da eli ayagi titriyormus sinirden kiyamam.
  • her gün gelen sayısız şikayeti siklemeyen adam köpek ölünce keşke beni uyarsalardı diyor. aynı entry içinde diyor bunları. köpeğin esas katili sensin, elin ayağın da bu yüzden titriyor olabilir.

edit: şimdi de bahçe ortak alan değil benim bahçem demeye başlamış. lüks sitenin bahçesi nasıl ortak alan statüsünde olmuyor anlayamadım. gerçi biraz sonra site değil normal apartman derse şaşırmam. bir dediği bir dediğini tutmuyor.
hesabın var mı? giriş yap