• yüksekova ilçesi büyükçiftlik beldesi susat deresi mevkiinde askeri personel eşinin kullanmış olduğu sivil aracın geçişi esnasında bölücü terör örgütü mensuplarınca daha önceden yola tuzaklanmış eyp(el yapımı patlayıcı)’nin infilak etmesi sonucu; askeri personelin eşi olay yerinde yaşamını yitirmiş, 11 aylık bebeği ise ağır yaralanmıştır.

http://www.hakkarihabertv.com/…-1-yarali-41491h.htm

daha 11 aylık çocuk ve sivil bir kadından ne istediniz şerefsiz evlatları. yazıklar olsun sizin gibi kana susamış itlere.

edit: ne yazık ki 11 aylık bebeğimizde vefat etmiştir. bunu yapanlar umarım en kısa sürede gebertilirler.

http://www.hurriyet.com.tr/…begi-yaralandi-40914263

annenin adı; nurcan karakaya
    11 aylık bebeğimizin adı; mustafa bedirhan karakaya

allah yakınlarına sabır versin.
  • bunu yapanlar net orospu çocuğudur.
  • kaynak

ister şöyle ister böyle bu alçaklığa hainliğe bulaşan, ses etmeyen ya da destekleyenler iyi dinlesin:

allah topunuzun bin türlü belasını versin.

yanın,
    yıkılın,
    dağlar üzerinize çullansın,
    üzerinde gezdiğiniz topraklara akan kanlarda boğulun orospu çocukları.

edit: 11 aylık yavrumuzu da şehit vermişiz.

hiçbir şey olmamış gibi hayata dönecek olmamızdan utanıyorum. bence sizler de utanın.
  • şimdi ülkede kötülüğün tek bir tarafa atfedilemeyeceğini seçim sonuçlarını yorumlayan ahmet şık da görecektir.

olan tabii ki, o aileye oldu.
  • insanlıktan nasip almamış adi şerefsizlerin yaptığı saldırıdır.
  • orasinin derhal yerle bir edilmesi lazim. nerde bu ihalar kardesim
  • hdp’li barış güvercinlerinin sevgi dolu yüreklerini hafifleten onurlu direniş eylemidir.

gelen garip tepki mesajları üzerine zorunlu edit:
    işbu entry kinaye içermektedir.
  • bir yanlışlık olmalı, onlar barış güvercini, sevgi pıtıcığı ve özgürlük savaşçısı ama!
    bitmiyor allah'ın belaları, bitmiyor. sorsan bin türlü şikayetleri vardır ama onlara hiçbir zararı olmayan binlerce insanı canlarından ettiler.
    bu dünyada bunlara hakettikleri ceza bir gün verilecek mi bilmiyorum. bunu destekleyenlerin de bir farkı yok, aynı kan onların da ellerinde, allah'ın laneti üzerinize olsun.
  • yine insanın hayattan soğumasına sebep olan bir haber.
    ne zaman kurtulacağız artık bu pkk denilen o..ç.. terör örgütünden. ne istediniz lan kadından ve bebekten! toprak mı verecekti size 11 aylık bebek! rabbim şehit olan kadına rahmet eylesin, yavrucağıza acil şifa versin. elbet bu yaptıkları yanlarına kalmayacak bu şerefsizlerin!
  • allah rahmet eylesin, fakat o bölgede bu rahatlık nedir anlamadım. iran'dan hakkari'ye sınırdan yürüyerek giriş yaptım, minibüsle yüksekova'ya giderken yolun kenarından araziye geçiş yapan 10 küsür kişilik terörist grup gördüm hem de gündüz vakti. yapmayın arkadaş, götürmeyin çoluk çocuğunuzu oralara. devletin etkinliği karakol içi ve yakın çevresi ile sınırlı.
hesabın var mı? giriş yap