• ayak tirnaklarimi kestim’i okurken sesli guldum.

lan siz nasil insanlarsiniz. sevisme ihtimaliniz olmasa at toynagi gibi ayakla mi geziyorsunuz.

kiz gelcek diye ayak tirnaklarini kesmis, vay benim erkegime…
  • hanımefendi sayesinde ev bir hijyen görmüş. çok iyi olmuş, çokta güzel olmuş.
  • akıllara cennet kuşu'nun dişisi için yaptığı kur dansını getirtmiştir.*

edit: hazır yeri gelmişken belgeselini izlemeden geçmeyin, biraz kültürlenin
    o zaman dans
  • tertemiz evinde otur be abi işte, aç netflix'i playstation'ını takıl. şimdi gelecekti, pizza söyleyecektiniz, pizzanın kenarlarını yemeyecektiniz kutu bir tarafta, pizza kenarları bir tarafta, içecekler bir tarafta. bir çöp poşetine dolduracaktın onları, kim bilir kaç gün sonra kapının önüne koyacaktın. boşver iyi olmuş, sehpanın üstündeki bardak altı izlerini ve koltuğa dökülen sosları saymıyorum bile, tertemiz bir de çarşaf açmışsındır yatağına, mis gibi döne döne uyu. takılma bu kadar, sen yaşıyorsun o evde, kendine iyilik etmişsin.
    t: yazarın uğradığı bir garip hezeyan hali.
  • sifonu çekmen iyi olmuş kardeşim, yorulmuşsundur ama buna değer.

tanım: bir temizlik olayı.
  • --- spoiler ---

yerlere paspas attım, elektrikli süpürgeyle süpürdüm her tarafı. banyoda lavabodaki tıraştan kalma kıllarımı temizledim. zemini çamaşır suyuyla temizleyip vileda vurdum. sifonu çektim.
    --- spoiler ---

sifonu çektim derken?
    bu nasıl bir detay amk normalde hiç cekmiyosun herhalde.

kızı allah kurtarmış ne diyim. sen bence hindistan'a yerleş kardeş orda sifon falan derdi yok bulduğun yere sicarsin sifonla falan da uğraşmazsin.
  • bu olayı zaten gayet iyi özetleyen bir caps var.

https://img-9gag-fun.9cache.com/…o/aybyxgy_460s.jpg
  • kadının elinin değdiği yer güzelleşir diyorlardı değmese de güzelleşiyormuş.

kadının adının geçmesi yetmiş.

tanım: pislik içinde yaşayan yazar beyanı.
  • kimse takılı kalmamış ama adam “tuvalet fırçası aldım.” demiş.

boşver kanka sen daha iyilerine layıksın.
hesabın var mı? giriş yap