• bütün sözlüğü çok net bi şekilde aynı duruma sokabilmiştir: http://replygif.net/i/424.gif
  • şehir genelinde beklenen tatmini yaratamadı.
    taneler yeterince iri değil. kendine güvensiz yağıyor. sıklıkla duruyor. bu kar tutmaz, ben hiç memnun değilim. bütün şehir 2 gündür godzillayı bekler gibi bekliyorduk. işimizi gücümüzü bıraktık! bunun için mi?! elaleme ne karlar yağıyor. bunu bile beceremkasigajfafha....
  • son tahminlere göre gün içerisinde istanbul'da tuz kalınlığı yer yer 2 cm'yi bulabilirmiş.
  • işten erken çıkmamıza vesile olan yağış. ben böyle bi kar görmedim. hayır gerçekten görmedim, çünkü kar mar yağmıyor. ama biz erken çıkıyoruz. kıyamet mi kopuyor da haberimiz yok? bi yerde bi gemi falan varsa yetişelim...
  • yağış beklentisini de aşıp 30 cm plaka halinde inmesi beklenen kar.

o kar buraya inecek aga.
  • 4. levent'te herkes dışarıyı dikizliyor. karşı aparmanın üçüncü katındaki hatunla bir senedir kuramadığım göz temasını dört-beş kar tanesi sayesinde an itibariyle sağlamış bulunmaktayım. onlar da yere düşer gibi yapıp sonra tekrar havalandı zaten.
  • zaytunga düşmüştür: kimseye yalan borcumuz yok!!.

"meteoroloji geri adım atmıyor: allah belamızı versin çok pis kar yağacak."

"kar yağışının hafiften başlamasıyla beraber ozguveni artan meteorolojiden bir tahmin daha: almanya 2. liginden uzak durun"
  • etiler'de baslasa da farketmez zira bizim semt yerden isitmali.
  • mahalle baskısına dayanamayan karın yağmaya başlaması hadisesi. yemin ediyorum karın bile kafasını siktiniz yeter dedi. kar yağışını böylesi analiz eden başka bi memleket var mıdır acaba. adam taneleri sayacak.
  • 4. leventte tipi şeklinde yardırıyor saatlerdir. sürekli camıma gelen bir kedi vardı. adını "carmen" koymuştuk. yine geldi. evdeki orospu kedimin burun kıvırdığı, zorla yediği, bok muamelesi yaparak gömmeğe çalıştığı royal canın kuru mamayı verdim; çiğnemeden yuttu yavrum. sonra üşümesin diye ılık süt yaptım verdim, 2 oldular.

son manzarada camda 2 kedi koyduğum ılık sütü sırayla içiyorlar. ben de arada camı açıp seviyorum, ellerimle sararak ısıtmaya çalışıyorum tipsizleri.
hesabın var mı? giriş yap