• spikerin olcan hakkında şöyle dediği maç:

"kısa boyuna rağmen golü kokluyor."

kısa boyluysa ölsün mü adam amk, gol de mi koklamasın.
  • rize'nin hamsiyi gösterip palamutu yerleştirdiği maç.
    bala göte maç almak da bir yere kadar.
  • galatasaray'ın içine beşiktaş'ın kaçtığı maç. üç değişiklik hakkını da sakatlık nedeniyle zorunluluktan yapma, 90. dakikaya 3-2 önce girip 4-3 kaybetme. tam beşiktaş emareleri bunlar.
  • başlıkta south park sessizliği yaşatan skorla biten maçtır. podolski elle düzeltip atınca "çıldırın ahahahahha" yazan dangalaklar, çıldırma sırası sizde hadi bakalım.
  • yaklaşık 23 yıldır düzenli olarak futbolu takip eden biriyim. tacı rakibe atanı gördüm, tacı hatalı kullananı gördüm, taç atarken topu elinden kaçıranı gördüm, tacı en yakındaki arkadaşına atanını gördüm aynı şekilde en uzaktaki arkadaşına atanı da fakat ben hayatımda ilk defa tacı taca atan birini gördüm amına koyayım. dakika 86, sabri sarıoglu her taç atışında oldugu gibi yine taa anasının amından koşa koşa gelip topu eline aldı ve umut bulut'u aradı gözleri umut'a atayım da yine kaptıralım pozisyon olsun bizim kalede ben de kaybettigim topa trip atayım diye düşünürken tacı kullandı ve top taca çıktı abi. evet bildiginiz tacı taca attı amk tekrarlıyorum tacı taca attı. ha unutmadan sabri taç atışını taca attı abiler. başka da bir şey söylemek istemiyorum hakim bey.

aynı hareketi 2011de de yapmış.
  • kuşlara girdi muhabbeti yapan gsli fanatiklere rize çayının yaprağıyla girdiği maç. hadi şimdi fener maçı izlemeye hakem hatası bulmak için.

edit: dallamaya bak ben yaprak girdi deyince ergen oluyormuşum. sen golü yemeden bik bik konuşunca ne oluyorsun ha onu söyle? tabi fenere müstehak amk sallayın, gs yenilince hakem bilmemne diye ağlayın. umut bulut kırmızı yiyince önce espri kasmak için seviniyor, golleri yiyince iki sarı da haksız diyor. sen böyle tutarsız olmamayı öğren ondan sonra benim sevinmeme laf et.
  • devre arasinda iki kupon oynadım, birine galatasaray yener birine galatasaray/berabere bastım.

son dakikaya girerken iki kuponu da cash out edebilirdim ama açgözlülük işte, son kuruşuna kadar götüreyim dedim, dokunmadım. balkona çıkıp bi sigara içip geri geldim.

ananı sikeyim galatasaray.
  • bence galatasaraylılar fazla şikayet etmemeli, bu dandik (sneijder, podolski ve muslera'yı tenzih ederim) kadroyla bizimle aynı puandalar. ne kadar ekmek o kadar köfte.

bizim durum ise acınacak halde. kalecimiz kalbur üstü, ülkenin en iyi iki sağ beki bizde, en iyi iki sol beki bizde, stoperler danimarka ve portekiz milli takımının bankosu, orta sahadan alternatif fışkırıyor, diego, meireles, topal her takımda oynayacak kalitede, hücumda nani, rvp, markoviç gibi dünyaca ünlü adamlar var, yedeğinde bile geçen senenin gol kralının yanında, volkan, ozan gibi adamlar var.

ama oynadığımız top sabri'li, umut'lu galatasaray kadar yok. valla yatın kalkın şükredin en azından her maç bir gol görüyorsunuz :))
  • gs 3-2 öndeyken işemeye gittim, döndüğümde 4-3 yenilmişlerdi amk. çok koymuştur.
hesabın var mı? giriş yap