• bugün ne olduysa ard arda atatürk aleyhine, atatürk düşmanları tarafından sözlükte başlıklar açılıyor ve bizde bunları görmek durumunda kalıyoruz. sözlüğün bir denetimi, bir süzgeci yok mu nasıl durabiliyor bu başlıklar böyle. başlığı açanlar da 10 entryli troller. bu insanları kin ve düşmanlığa itmek olmuyor mu? ben aynen böyle hissediyorum.
    t: sözlüğün atatürk aleyhinde başlıklarla dolması.
  • yine birilerinin maaşları yatmış.. 1 haftadır bu troller sistematik bir şeyler deniyorlar ama çıkar kokusu.
  • sadece başlıklarla sınırlı değil, uygun olabilecek bütün başlıklara itinayla sızıp kirletiyorlar.
  • (bkz: kanibozuk.avi)
  • yine önemli bir şey oluyordur ya da olacaktır ki, hemen atatürk'e hakaret içerikli başlıklar açılır. maksat dikkatleri başka yöne çekmek. ezberledik artık siyasal islamcıları.
  • son 5-6 saattir iyice ayyuka çıkmış durum. engelle engelle bitmiyor da orupsu çocukları. ya da engelleme fonksiyonu çalışmıyor bilemiyorum altan.
  • 5816'nın uygulanması gerektiğini gösterir.
  • donanmayı haliç'te çürümeye bırakan padişahın ismini verdikleri sondaj gemisi pek gündem olmayınca haliyle sinirlendiler hahahaha.
  • yeni atanan trollerin eseri.

seçimlere az kaldı, bekleyin.
  • eksi yonetimi ne bu basliklari acan hainlere ne de bu basliklar altinda ataturk aleyhine atip tutan suluklere bir yaptirim uygulamayacaktir.
hesabın var mı? giriş yap