• ümit özdağ twitter'dan erdoğan a türk milletine yakışır bir şekilde cevap vermiştir

"sayın erdoğan, türkiye babanın çiftliği değil. vatanımızı paylaşmayacağız. paramızı paylaşmayacağız. ülkemizi daha fazla soydurmayacağız. gelecek seçimler bir referandum olacak. tek soru, erdoğan ve sığınmacılar gitsin mi? zafer partisi hem sizi hem sığınmacıları yollayacak."

twit
  • budur! ümit özdağ, aqp'ye çalışıyor diyenlere kapak olsun. rte kimseden böyle ayar yememiştir herhalde. ayağına taş değmesin ümit hoca.
  • yok ya aslında erdoğan bilerek böyle demesini istemiştir, erdoğan'a laf söyleyecek hali yok ya, hep bunlar danışıklı dövüş zatenciler gelir şimdi.

erdoğan'a neden cevap vermiyor diyorlardı, akpye neden cevap vermiyor diyorlardı, 128 milyar dolara neden bir şey demiyor diyorlardı, şimdi sırada ne var troller?
  • gidecekler ulan gidecekler. geldikleri gibi gidecekler! ülkemde mülteci istemiyorum!
  • hislerimize tercüman olmuş sözlerdir.
    teşekkürler ümit özdağ.
    oyumu kesinlikle zafer partisi’ne vereceğim.
  • özdağ destekçileri neden "bakın gördünüz mü akp'ye cevap veriyor" diyor? sanki önceden mücadele etmiyormuş gibi. özdağ'ın böyle bir kanıta ihtiyacı yok ki. adamın hayatı zaten baştan sona akp ile mücadelesine kanıt. imamoğlu değil ki bu bir öyle bir böyle davransın ve akp ile mücadelesine kanıt gereksin...

adam akp eskisi diye davutoğlu ve babacan'a bile karşı. bunlar akp hormonludur, biz akp'nin hormonlusuna da karşıyız diyor. şimdi hormonlu akplilerle masaya oturanlar ümit hocanın on yıllardan beri verdiği mücadeleyi yok sayıp hadi akp karşıtı olduğunu kanıtla diyecekler? hadi oradan!

davutoğlu ve babacan ne diyor? biz ülkenin değil akp'nin kuruluş değerlerine dönmek istiyoruz diyor. bunu diyenlerle masaya oturan kemal bey ve akşener kanıtlayacak akp'ye destek vermediğini... o kanıt da o masadan çıkmaz.
  • güzel bir cümle kurmuştur, referandum göndermesi gayet yerindedir. insanların aklında tek bir şey oluşturmak için oynanmış doğru bir hamledir.

"gelecek seçimler bir referandum olacaktır. sığınmacılar ve erdoğan gitsin mi?"

sadece bu cümle ile sığınmacılar ve erdoğan'ı birbirlerine bağlamıştır.

not: partitutmamspor
  • "bunlar danışıklı dövüş abi yeaaa" diyen çıkacak mı bekleyip görelim.
  • bir çok insan ümit özdağı 7-8 aydır tanıyor o yüzden sanıyorlarki erdoğana akpye falan laf edemiyor.
    ulan adamın siyasi hayatı bunlarla uğraşmakla geçti.
    nerden biliyorum söyliyim pkk terörü neden bitmedi nasıl biter kitabında akpye ve erdoğana saydırıyor ve hükümetin pkkya nasıl tölerans gösterdiğini anlatıyor bu birincisi
    ikincisi türkün vatanla imtihanı kitabını çıkarıyor erdoğan ve bahçeliye bir güzel saydırıyor. kitap 2016 referandumu ile alakalı.
    evet oyu çıkarsa tayyip ülkeyi tek başına yönetecek istediği adamı bir gecede görevden alacak,(örnek: merkez bankası başkanları)ekonomi batacak diye bir bir eşşeğe anlatır gibi anlatıyor yani türk gençliğinin neden hayır oyu vermesi gerektiğini bir bir sıralıyor.
    birde üstüne çok sevdiği mhp'yi bahçelinin (2016 öncesi chp ile ittifaktan sonra akp safına geçmesi)kıvırması yüzünden bırakıyor.
    adam çıkıyor hepsini çatır çatır söylüyor sonra ümit hocayı 3-5 aydır tanıyan adam bunlarınki danışıklı dövüş yok efendi foncu yok efendim mossad ajanı falan.
    genç arkadaşlar okuyun. okuyun ki insanları önce tanıyın sonra destek verin. kimseye körü körüne bağlanmayın.
  • sik kafalı japon askeri mode on

--- spoiler ---

obooo omot ozdoğğ oktodoro oloştormoyor yooooo
    --- spoiler ---

sik kafalı japon askeri mode off
hesabın var mı? giriş yap