• abdullah'ı patlatıp akp'nin ömrünü uzatma ya da benzer tonda 2 bir parti ile devamını sağlama çabası. seçim sonrası gül'ü cilalanıp piyasaya yeniden sürülmesi tesadüf ya da hesapsız değil.

ama ben ve bir çoğu 1 sene önceki rezillikleri onaylayan, ses etmeyen ve ortak olan eski noteri unutmayacağım. aptal değilim çok şükür hafızam yerinde. gül (ve şimdi ters dönen eski akp'liler) kirlidir, akp pisliğini parçasıdır, bugünün sebeplerinden biridir. suçludur.

not: yemedik gül biraderim.

edit: peki gül neden özellikle cb döneminde; rahatsız olduğu belli olan yasalara imza attı, olaylara sessiz kaldı? hayalinde olası bir rte cumhurbaşkanlığında partinin başına dönüp başbakan olmak vardı. ama erdoğan'ın başkanlık ve tek adam olma hevesi gül'ü kapı dışarı etti.
  • muhalefet partisi olup abdullah gul'u destekleyerek cesaretlendirmeyen, liderinden en ast calisanina, her kim olursa olsun, su an turk siyasetine ihanet ediyor demektir. su an secim sonrasinda hukumeti kurmak icin koalisyonu kimin yapacagi degil; aslinda abdullah gulu destekleyerek, akp ici koalisyonunu bozacak parti ve liderler turkiye'nin gelecegini kurtaracaktir. bu kotu niyetli bir hamle olarak gorulmemesi gerektigini de ustune basa basa belirtmek isterim. su an zayiflasa da hala akibeti belli olmayan, turkiye'nin gelecegindeki tek adam senaryolarina karsi, en dogru ilk hamle koalisyon kurmak degil, akp koalisyonunu bozmaktir.
  • valla şahidim, rektör atamalarında tarafsızlığı göz yaşartmıştır.
  • çıt çıkmadan geçmiştir.

milyonlarca insan rte ve yanlıları tarafından yıllardır "bunlaaarrrr" "eyyyyyy" denilerek aşağılanırken neredeydi 12 yılda?

7 yıl boyunca her yasaya onay verirken de böyle vakur muydu?

yav he he.
  • içinde çok ''gg'' barındıran anılar olacağını varsaydığım kitaptır.
  • hurriyet gazetesindeki ropartaj gorunumlu pr calismasini okuduktan sonra anladim ki abdullah bey yeni basbakan ve erken secim olacak
  • noterlerin basucu kitabi.
  • (bkz: yav hee he)
hesabın var mı? giriş yap