• 20 senedir sana yakın bir iktidar var.

eee hadi buyrun yasaklayın alkolü, sigarayı.. buyrun...
  • inanması güç fakat oyumuz bir.

otobüste "çok açık giymişti, ahlakımı bozuyordu" diyerek kadınlara uçan tekme atan zihniyetin birkaç saniye fazla konuşturulduğu hali bu işte. bölünerek çoğalıyorlar.
  • şu tarz sırf dikkat çekmek için açılan başlıklara uyuz oluyorum. ülkedeki her böyle salak salak konuşanları konuşursak ohooo
  • lan yürü git geri zekalı.
  • neye istinaden yazacaksın ya senin o parmaklarına sıçarım kimsin sen benim bedenime karışıyorsun neyi içip içmeyeceğime karışıyorsun?
    yavaş yaz
  • şu başlıkları su su söyle demis diye acın sanki siz bunu diyormussunuz gibi linclemeye geliyorum baslıgı altı zaten linclerle dolu oluyor, geriliyoruz durduk yere
  • seni eğitmeyen bu sistemin ben taa anasını sikiyim amına kodumun yobazı. açık bayan diye tasvir ettiği kişilerden biri yüz vermiş olsa ağzının suyu akar pezevenk gelmiş ahlak dersi veriyor. hay amk sığırı haay.
  • aaa maske takan ve konuşan hem de türkçe konuşan bir neandertal. hani bunların nesli tükenmişti?

mağarana dön amk primatı.
  • ben de diyordum iran bu virüsten neden etkilenmedi.

yalnız içkilere dokunursan vergi kaybı yüzünden iktidarla aran bozulabilir.
    herkesi türbana sokarsan yine akepe'nin tekerine çomak sokarsın. herkes türbanlı olunca nasıl ağlasın adam 'benim başörtülü bacım'' diye. bence akepe'yi bitirmeye yemin etmiş bir cehapeli söylemi.
hesabın var mı? giriş yap