• o da ihtiyaç durumunda adam kazandı deyip oy aldığı milyonlarca insanı yüzüstü bırakmasaydı dediğim durumdur.

daha ilk günden millete o hareket çekilir mi arkadaş?

edit: seçim günü muhalif liderlerin aslında 1 gün de olsa iktidar oldukları gündür. bakın imamoğlu'na, nasıl idare etti durumu. bir de ince'ye bakın elinde o yetki varken ne yaptı... daha 1 günde bu milleti satmayı gerçekleştirmiş biridir ince. şimdi 1 günde bunu yapan adama yıllar isteniyor...
  • liderler zor zamanda belli olur. seçim zamanı çok destek verdim, gırtlağım patladı. kaybettiği gece bir açıklama bekledik, liderlik etsin istedim... ulan resmen bekledim ama toz olmuştu. yoksa adam kazandı filan hikay benim için. ben kaybettiği gece liderlik istedim.

rte veya ince aslında zor zamanların değil, kolay zamanların lideri. ikisini birbirine çok benzetiyorum. kolay zamanda fena esip gürlüyor ama zor zamanda ölü taklidi yapıyorlar.

tabi bunların üstünden zaman geçti, ve anladım ki lider mider hikaye. bizim adam gibi sisteme ihtiyacımız var. lider filan kafası bunlar hep kabile kafası. işte insan zamanla öğreniyor.
  • 73 entry'li, deprem ayağına ekşi'ye alınan akepe dijital ofis hesaplarının ne işe yaradığını görün...
  • hak etmediği halde aday olup kaybedip ortadan kaybolduğu halde tekrar aday olmak istemekten daha kötü değildir.

ulan ince'nin muhalif kanatta bıraktığı yıkım imamoğlu ve istanbul seçimi olmasa hala devam ediyor olacaktı. sırf bunun için bile ince'ye selam verilmez.
  • kafanız karışmasın, koskoca lider dediği kişi muharrem ince.
  • ne yapalım, ikinci kez adam kazandı desin diye yine mi aday yapalım?
    merak etmesin, bu defa vasıfsız babası kılıçdar mesaj atacak. gzü arkada kalmasın. siyasetde bir kez böyle bir hata yaparsınız sonra siyasi mevta olursunuz. kendisi siyasi bir mevtadır. babası kılıçdar da hain olarak adlandırılacaktır.

tanım: milyonlarca insanı yarı yolda bırakmış, kandırmış, gelecekleriyle oynamış bir kişiye hak ettiğini verme eylemi.
    seçim gecesi sandıkları bırakıp nereye kaçıp saklandığını açıklasın önce.
  • anlam veremediğim saçma durum.

partisi tarafından geri plana itilmiş bir insanın, adam kazandı dedi diye bu kadar linç yemesini anlayamıyorum. kırgınlık olur tamam da bir lideri bir çok konu varken buradan vurmak bana çok komik geliyor.

şu yanını sevmiyorum dersin, siyasi görüşünü beğenmiyorum dersin tamam. ama "o gece bizi yalnız bıraktı." savı bana, bunu söyleyen kişi açısından çok acınası geliyor.
  • adam kazandı dediği için değil, ne olduğunu anlamadığımız bir şekilde ortadan kaybolup herkesi yüz üstü bırakıp, ortaya çıkınca da dalga geçer gibi "adam kazandı" dediği için. hatta kendisi dememisti de mesaj atmisti bir gazeteciye yanlis hatirlamiyorsam. resmen yikilmistik çok iyi hatırlıyorum. komplo teorileri üretmişti insanlar bu kadarını konduramadiklari için, eşiyle ailesiyle tehdit edilmiş de o yüzden ortadan kaybolmuş seçim gecesi diye. bunu bir daha yaşamak istemediğimiz için ince'ye güvenmiyoruz.
  • ince ne anlatırsa anlatsın o gece milyonlarca insanı yalnız bıraktı gitti.
hesabın var mı? giriş yap