• kendimle ilgili hiçbir yanıtsız sorum kalmadı. bütün kimlik problemlerimi açıklayan bir sözdür. ben de bir şeyler eksik diyorum ama nerede. bütün derdim 4. nesil ruhunu hissedememekmiş meğer.

edit: normalde edit hadisesine noktalama işaretleri dışında giren bir insan değilimdir ama kimsenin de bilmem kaç ay önce açılmış bir başlık ile ilgili olarak, bak superstar nesil kelimesini aratmış da içinde entry yazmış o da bozmuş kafayı diye düşünmesini istemem (eminim bütün sözlük meraktan çatlamış, bu konuyu kendine dert etmiştir) yalnız. şöyle ki bu entry normalde 3. entry idi. arada daha yeni kuşaklardan (nesil lafından nasıl tiksinç geldi) bir arkadaşımızın hoş bir çalışması vardı. ben o vesileyle gördüm bu başlığı. kendisi dadaistti herhal, silmiş. böyle bilinsin.

edit2: esasında bu bu başlık yukarıda da belirttiğim gibi 3. entry idi. bir baktım bugün birinci yazan da silmiş. önce ikinci yazan silmişti ki kendisi 6. nesildi, şimdi de başlığı açan silmiş ki kendsi 4. nesildi. neyse ben seviyorum entrymi silmiyorum.
hesabın var mı? giriş yap