• mesela bu adamlara sorsan türban takmak özgürlük, kadının kendi tercihi. ama ben türban takmak istemiyorum, müslüman değilim dersen kesiyorlar.
  • kanım dondu şerefsizim. nasıl bir cehalet nasıl bir ahlaksızlık bu? evladım olsa keserim, babam olsa öldürürüm... potansiyel katil çomar sürüsüyle yaşıyoruz, canımız pamuk ipliğine bağlı. normal bir hukuk devleti olsak, bu video kamu davası açılması için yeter sebeptir. toplayacaksın videodaki bu çomarları tek tek.
  • - bıdıbıdıbıdı ateistse naparsınız?
    + keserim
    - kuranı okudun mu?
    + yoo

hoşgörülü mümin kardeş okumadan anlamış mevzuyu, tebrik.
  • özellikle tutup en salaklarını göstermiyorlar ise ülkecek zeka seviyesinin ne kadar yerlerde olduğunu gösteren röportajdır.

biri diyor keserim, biri diyor kovarım, biri diyor reddederim. ulen zaten sizin kadar salak adamlar benim aile fertlerim olsa asıl ben kendimi keserim.
  • -anane ben inanmiyorum
    -tövbe di oglum günah , gah bi abdest al da cumaya git
  • ihsan eliaçık:
    kiracısını sokağa atan hacı ile cennete girmektense, kedi için ağlayan ateist ile cehenneme girmeye razıyım.
    (bkz: insan olsun yeter)
  • ateist olsa bir tepkimiz olmazdı.
    ama müslüman olsa büyük tepki gösterirdim.
    2022 yılında yaşıyoruz amk.
  • bu ülkeden siktir olup gitmek lazım diyenlerle dalga geçiliyor bir de. cehalet dışında ne var bu kodumunun memleketinde?

durumumuzun vehametini gösteren cevaplar.
  • öldürürüz, keseriz diyenler ortadayken bir tanesi de çıkmış: islamiyet'i ona tanıtmaya çalışırız, diyor. sik kafalılar ateistler dininizi sizden daha iyi biliyor, islamiyet'in ne bok olduğunu bilmeyen sizlersiniz.

tanım: gerçek olmayan müslümanlar'a sorulan soru.
hesabın var mı? giriş yap