• iyice foruma döndü güzelim ekşi!!!
  • bunu söyleyen arkadaş galiba süpürgeden salak olduğu için üzülmüş. çok üstüne gitmeyin.

yıl 2021 oldu hala şu aletleri kullanmayı beceremiyor davar ırkı.

sanruflu , deyişensiz yazan gruptan olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam.
  • evdeki kediyle arasında bir ilişki var. robotun kendi kendine başlama gibi bir özelliği yok o yüzden bazen iki hafta bile çalıştırmayı unutuyorduk. bunu kedi fark etmiş sanırım üstündeki çalıştırma tuşuna basıyor artık. evimizin bir bireyi gibi oldu robot, bakıyoruz kendi kendine geziyor çünkü kedi çalıştırmış. işi bitince kendi kendini şarj etmeye bırakıyor, toz haznesi dolunca bi değiştirin be yaa sinyali atıyor. sadece temizlediği tozu atıyoruz, geri kalanı kedi ve robot hallediyor.
  • tanım: neden daha önce almadım pişmanlığıdır.
  • roborock s6 maxv kullanıyoruz; yaklaşık 1 aenelik araştırma video izleme kullanıcı yorumları vs derken bunda karar kıldık. deneyimler ve detaylar için şöyle;

1. detaylı temizlik yaptıktan sonra ilk çalıştırmasını yaptık.
    2. topladığı toz her seferinde şaşkınlık yarattı.
    3. dolap altları bu cihazın gireceği yükseklikte olduğu için ciddi avantaj oldu.
    4. ev temiz tozsuz kalmasından ötürü hep temix kalıyor
    5. günde 1 kere akşam eve gelme saatlerimize ayarlayıp o şekilde çalıştırıyoruz.
    6. bu hem çalışan hem de çocuklu bir aile iseniz evdeki yaşamı da terbiye ediyor dağınık bırakmıyoruz ki robot arkadaş önündeki engelin fotosunu atıp “bak burayı senin yüzünden temizleyemedim” demesin diye
    7. alın aldırın temiz tozsuz günleriniz olsun

not: makineyi her temizlik sonrası filtresini toz haznesini yıkayıp temizliyoruz sabaha kadar kuruyor zaten geri takıyoruz.
  • akıllı süpürge her akıllı kadının isteyeceği, akıllı her erkeğin de karısına hediye etmesi gereken bir şeydir.
    onsuz geçen günlerime yanıyorum, evlendiğimden beri kendime yaptığım en büyük iyiliktir o kadar iddialıyım bu onuda
    ben avrat diyorum kendisine...
  • hiç paspas modunu kullanmadım ama yine de diyebilirim ki harika bir cihaz. bir elektrik süpürgesi kadar değil ama evin günlük pisliğini alıyor. en önemlisi yatak ve dolap altlarına girebilmesi. normal elektrikli süpürge ne kadar iyi olursa olsun bu noktalarda sınıfta kalıyor. 5 ay falan oldu xiaomi mijia 1c alalı ve temmuz ayındaki güncelleme haricinde çok memnunum. annem artık elektrik süpürgesi kullanmıyor, resmen dakika sayıyor akıllı süpürge başlasın diye. evlere şart ama yaşlı insanların evi için olmazsa olmaz.
  • evde 40 küsür kiloluk bir köpeğim var. günde 2 kere çalıştırıyorum. haznesi her seferinde doluyor. demek ki öncesinde pislik içinde yaşıyormuşum. özellikle evcil hayvan besleyenler için elzem olduğu kanaatindeyim.
    model: mi mop pro 2
  • arkadaşın evinde test ettik. xiaomi mi marka bir cihazdı. parke, seramik gibi sert zeminlerdeki tozu, kılı, tüyü alıyor ama halıda başarısız. elektrikli gırgırdan öteye gidememiş henüz bu teknoloji.
  • storyde paylaşmak için aldıysanız pişman olabilirsiniz. temizlik yardımcısı olarak kullanmayı deneyin.
hesabın var mı? giriş yap