• kaliteli bir şarjlı süpürge alın,
    robotlardan uzak durun.
  • hocam öncelikle geçmiş olsun. buradaki rezaleti markaya ve ürüne değil ne yazıkki ülkemizde standart hale gelmiş olan rezalet distribütör firma olayına adıyorum.

daha önce isim değiştirdiğine dair birkaç şey okuduğum bu firmaya zerre güvenmiyorum. evimdeki çoğu ürün xiaomi. telefondan extendere kadar fakat hem fiyat hem kalite olarak şimdiye kadar çok memnunum.

muz cumhuriyetinde hakkımızı arayamıyoruz ne yazık ki. çinden 100 dolara alalım %12 gümrük ödeyelim 250 dolara piyasaya iteleyelim mantığında tüm distribütörler. işin iç yüzünü biraz tecrübe ettim zamanında.

tanım: evofone rezaleti . üzücü. puanım 8.5/10
  • al bir tane fakir rct 144 bak keyfine. 6 sene oldu kullanıyorum aldığımdan beri sadece 1 kere pil değiştirdim o kadar. 2-3 senede pilini değiştirin, yıprandıkça da iç filtresini değiştirin tamamdır.
  • evet bu yaşa kadar almamış olmak pişmanlık gerçekten. elektronik cihazlarda bozulma ve arıza risk faktörü daimidir, buna dayanarak böyle bi çıkarımda bulunmayı anlamıyorum.
  • xiaomi pişmalıktır.. bunu zamanla anlayacaksınız gençler. böyle rezil bir servis yok.

tanım : xiaomi markasından alınan süpürgeyse doğru olan önermedir.
  • valla bizim ev küçük, 3 tane de kedi var, haftaiçi biz çalışırken kabaca kedi tüyü kum vs topluyor, haftasonu da derince ben temizliyorum. 2 ay oldu, çok memnunum.
  • şarjlı ve kaliteli bir süpürge alın, akıllı süpürge furyasıda bir gün elbet geçecek ve çoğu ev için pratik değil.
  • ben de geçen cep telefonu aldım, bozuldu. tamir süreci bayağı uğraştırdı. şimdi ben çıkıp cep telefonu pişmanlıktır desem, gerizekalı olduğumu ispatlar mıyım? bence ispatlarım. onun için demiyorum öyle bişey.
  • breaking bad'den sonra ben de gıcık kapıyorum... orada da adamı aldığına pişman etmişti.
  • aşırı tembellere göre bir alet üzülmediğim hadise.

aslan gibi manuel elektrik süpürgesi varken, 15-20 dakikada evi gönül rahatlığıyla süpürmek varken akıllı süpürge ne ?

engelleri aşamaz ve bir çok köşeye yanaşamayacağı ortadayken !
hesabın var mı? giriş yap