• bir zamanlar beyaz türklerin moda mekanıydı. anlamıyorum türklerdeki bu ak merakını. alınız başınıza çalınız.
  • o zamanlar buranın sahibinin kızı tanidikti. bir gün akmerkezin önünden grup halinde geçerken kiz "aaaa baba" diye seslenmiş ve babasına el sallamıştı. babası o sırada akmerkez'in önünde dodge viper'ını park etmekle meşguldü.

bu da böyle bir anımdır, naçizane.
  • yasiyor musun
  • yıllar sonra bugün yolum düştü 2 saatimi geçirmek zorunda kaldım, otopark paralı, ama en çokta dar koridorlar bana garip geldi, alışmışız yeni avmlerin geniş koridorlarına, pasaj gibi geldi bu sefer.
    makyaj falan da kurtarmaz burasını.
  • tamamen huzur evine dönüşmüş 15 sene önceki efsane avm. şimdilerde emekli kahvesinden hallice.
  • 15 degil 20 sene onceki muhtesem avm idi kendileri.

93-02 arasi baya iddialiydi, sonrasinda azala azala bitti. 90’larin ortasinda istanbul’da en iddiali avm olarak gorulurdu. capitol’u, galleria’yi falan hep bitirmistir. evet anadolu yakasi’ndaki avm’lerin bile islerini baltalamistir.

o gunler cok geride kaldi ama. kendisinin galleria’ya yaptigi kendisine yapilmistir.
  • avm'ler iki elin parmağını geçmez iken karizması ayrı olan avm'dir.
  • en sevdiğim avm. kalabalık olmaması ruhumu dinlendiriyor. beni yormayan tek avm.
  • suriyeli görmediğim ender avm lerden biri
  • eski ruhu artık olmayan haline çok üzüldüğüm sessiz sakin biryere dönüşmüş avm. sanki böyle tüm arkadaşlarım taşınmışta ben kalmışım yaşadığım yerde gibi hissettim son gittiğim de, çocukluğumda ki haliyle şimdiki halini karşılaştırınca çok üzüldüm açıkçası terk edilmiş gibi duruyor, anılarım canlandı falan. tabii hala nezih ve en iyi markaları bulabileceğiniz yer.
hesabın var mı? giriş yap