• bugün benim de duyduğum haber. büyük sıkıntı içindeymiş. birkaç güne belli olur herhalde.
  • batık hale geldikten sonra paraları yurtdışına kaçırılmış diyorlar.

uzundur belirli çevrelerede bilinen gelişmedir.
  • şirket ile şahıs arasındaki farkı bilmeyenlerin beyanı. hissedarı olduğu şirket iflas eder, adam gene şahsi servetini korur. inşaat şirketi çok zarar ediyorsa iflasını ister, kendi kişisel servetinden zararı karşılamaz. anlayacağınız iflas, şirket sahibi zenginler için nimettir. şahıs olsa ölene kadar alacaklar peşini bırakmaz, öldükten sonra da borç çocuklarına kalır. onlar da mirası reddedeceğiz diye mahkemede sürünür.
  • bu herif kesin paralari kacirmistir yurt disina.
  • maaşı 19k olan bir birey olarak tedirgin olduğum gelişme. #aynıgemideyiz mottosunu hayat felsefesi bellemiş hatta vücuduna kazımış biri olarak "biraz daha dayanın lütfen hepimiz bu sektörden ekmek yiyoruz bu kadar insan aç mı kalsın" diyorum.
  • elinde kalan enerji santrallerini sattı hes ve res’leri, parasal olarak sıkıntıda olduğu kesin ama iflası pek mümkün görünmemektedir.
  • zenginin giden, batan malı bile züğürdün çenesini yoruyor
  • bu adamın ukala tavırlarına ben de karşıyım ama sayesinde ekmek yiyen sayısını düşündükçe batmamasını diliyorum..
    türkiye inşaat piyasasının %15’i ağaoğluna bağlı. battığını duymadım ancak varlığı ve yaptıkları ile döviz piyasasını bile yükseltebilir bir duruma sahip.
    binlerce taşeron, binlerce çalışan, binlerce alacaklı..
    batıracaklarını hiç sanmıyorum. devlet destek bile vermeli.. şayet amaç yeni bir ali ağaoğlu yaratmaksa batması da anormal değil..!
  • bu tip adamlar iflas ederken bile kalan hayatını çok güzel bir şekilde idame ettirecek parayı cukkalayarak iflas ederler.

biz kendi derdimize yanalım.
hesabın var mı? giriş yap