25896 entry daha
  • bir gs li olarak derbiyi fenerbahçenin kazanmasını istiyorum. eğer ağır bir hezimete uğratıp yenersek allah korusun istifa eder yeni yönetim gelir. bu yüzden gerek yok kazanacaksak bile ucu ucuna kazanalım hatta yenilelim ki ali koç fenerbahçede devam etsin.
  • ben hala neden fenerbahçe başkanlığı ile uğraştığını anlamıyorum. aklıma tek gelen hükümete karşı bir güvence olarak ailenin de izni ile bu işe devam ettiği yönünde.
  • bazen dünyadaki her şeyi satın almasını istiyorum.
  • en büyük düşmanı egosu olan başkandır. muhtemelen istifa etmeyecek, önümüzdeki yılda kalacak ve yine muhtemelen şampiyon olduktan sonra kalmaya devam edecek olan başkandır ayrıca. bu sezon şahsen hayvan gibi transferler bekliyorum. çünkü son kurşununu atacak. bu da demektir ki, bu öyle bir kurşun olacak ki; giderse kulüp batar, kalırsa şampiyon olunur. muhtemelen zenit ile al gülüm ver gülüm yaparak ffp'ye takılmayacağız ve oradan gelen para ile dev bir kadro kuracağız. gelelim en başa. ego problemine. kulüpte kendisinden sonra gelen, gsdeki fetöcü erden gibi birinin olmayışı bir. transferlerde saçma sapan kibir gösterilerinde bulunuşu. buna en iyi örnek abdulkerim bardakçı transferidir. adama resmen "sen o kadar para etmezsin" demiş. eder mi etmez mi gördük. son olarak dünyanın her yerinde tanıdıkları olan bir kulüp başkanı. bugün almanya'da her 3 evden birinde kesin bir beko ürünü var. yani adam hayvan gibi insan tanıyor. ama işte ego dedik ya, o insanlardan bir şey rica etmeye egosu müsaade etmiyor. barcelona ile onun kadar iyi ilişki kurabilecek bir kişi daha yok bu dünyada. ama o bu ilişkiyi kullanmıyor çünkü paşamın markası zedelenir. sponsor transferi derler sonra. gelelim sadede. sen zenginliğini, networkünü, koltuğunun gücünü kullanmayacaksan neden o koltukta oturuyorsun? seni neden başkan yaptı bu üyeler? kulübe kendi firmalarını sponsor yap diye mi? kulübü kendine bağımlı hale getir diye mi? hiç önemli değil, sen gitsen de, yerine gelen kişi sponsor bulur. kendini fenerbahçe'den üstün saymaya devam ettikçe de senden bir bok olmaz. açık ve net. şimdi at bakalım son kurşununu, yap son yıldız transferlerini de görelim. bu kez başka bir egoistin engeline takılacaksın. ona da bu ülkede kimsenin yapabilecek bir şeyi yok.
  • ps: bu arada bu olay tabi ki tamamen şans, şanssızlık ile açıklanmaz yaptıkları hataların listesi arşa değer.

bu adam loser kelimesinin vücut bulmuş hali tek şansını doğarken bulmuş ve 12 den vurmuş.

bazı futbolcular ne yapsa olmaz.. bazıları da hem zoru kolay gösterir hem de yaptıkları hata aleyhine gözükürken bir anda lehine dönüşür.

mesela alex. bu takımın gördüğü en yetenekli ve en şanslı futbolculardan biriydi. hata yapmıyor muydu? tabi ki yapıyordu ama top 2 rakip oyuncuya çarpıp yine bize geliyordu. allah aşkına alex top kaybettiğinde ''hassiktir boku yedik'' dediğinizi hatırlıyor musunuz?

ben hatırlamıyorum kötü bir pas bile verse önündeki rakip futbolcu topu sektirir bizim oyuncuya gelirdi...

siz de illa ki dikkat etmişsinizdir bazı yıldızlar aşırı şanslı olur top kaybetse bile tehlikeli atak olmaz topu kaybettiği kişinin ayağı kayar kramp girer ya da o da topu kontrol edemez.

alex, arda ne kadar şanslı ''winner'' profillerse ali koç o kadar şanssız ve loser bir adam. çok üzülüyorum çünkü ( bu loserlığın verdiği şişkin egosu dışında bazı hareketleri çok çiğ ) iyi bir adama benziyor.

iş şansla alakalı gerçekten bahtsız insanlar etrafınızda da vardır yakanıza yapıştıkları anda sizi de o talihsiz serüvenler dizisinin içine çekerler. daha önce bu başlığa bu minvalde yazdığımda şanssız olan birileri var kulüpte bu ali koç mu? bilmiyorum ancak o bahtsızı bulmak da başkanın görevi demiştim. son kadınlar futbol maçında artık anlaşıldı ki bahtsız bedevimiz ali koç.

bulaşıçı hastalık*

bir başkasının mutsuzluğundan ölebilirsiniz, duygusal durumlar hastalık kadar bulaşıcıdır. boğulmakta olan birine yardım ettiğinizi düşünebilirsiniz, ama aslında yalnızca kendi felaketinizi hazırlıyorsunuzdur. talihsizler bazen şansızlığı kendi üzerlerine çekerler; sizin üzerinize de çekeceklerdir. bunun yerine mutlu ve talihlilerle bağlantı kurun.

iktidar

robert greene
  • peşinen söyleyeyim duyumlara inanmadım. ama ona yakın bir yerden gelen duyuma göre;
    seneye bedeli ne olursa olsun yıldız isimler alacak”mış”
    bazı isimler: ıcardi, dzeko, ramos, livakovic“miş”
    jj giderse sergen kesin”miş”
    bu şekilde kadro kurup ya herro ya merro diyerek seneye de şampiyon olmazsa bırakacakmış ( bir zahmet bırak zaten )
  • aklıma geldikçe bir sinir basıyor beni. aziz yıldırım'ın en kötü döneminde bile kendisine güvenen ciddi bir kitle vardı ama hangi taraftarın şu an hatta son birkaç yıldır ali koç'a güveni var? seneye yıldız isimler getirecekmiş de bilmem ne... ülkede istifa kültürü yok ki biz de ondan bundan bekliyoruz işte.
  • yağız’ın haberine göre şimdi de lucescu’yu kolluyormuş şartlarını soracakmış. eğer doğruysa allah belanızı versin topluca. yeter artık. bu kulüp babanın malı değil. mezardan aragones’i getir daha iyi olur ali bey. ne olur sal artık bizi istifa et. bir tayyip, iki fener. gençliğimi bitirdiniz. lanet olsun her şeye.
  • iddialara göre, tielemans 5 imza + senelik 4 milyon istiyormuş . crespoyu satsan imza parası çıkıyor. maaşının bir kısmını kombine+forma satışı+avrupa galibiyetleri ile karşılarsın . ulan ali, bir gün büyük düşün ya, 4 tane a kalite adam şampiyon yapar , konferans ligini bile alırsın. koç’sun sen koç, esnaf lokantası işletmecisi değilsin. 10 tane çöpe de aynı parayı veriyorsun, 4 tane kalite adama da. allah’ını seviyorsan , jesusu ikna et, 4 sağlam adam al . kanser olduk senin çöplerin yüzünden.
6535 entry daha
hesabın var mı? giriş yap