32329 entry daha
  • artık bırakıp gitmesi lazım.

takım doğranmış, sen arabzonspor yöneticisi ölmüş, onu paylaşıyorsun. renkleri de bordo mavi yapsaydın?
  • resmi olmasa da fiili olarak fenerbahçe'nin sahibidir.

öyle para dökmüş öyle kendisine bağımlı hale getirmiş ki kulübü senelerdir sıçıp batırmasına rağmen camia içinden bir allahın kulu kendisine baş kaldıramıyor.

görünen tek başkan adayı saran bile 'koç yoksa aday olacağım' diyor.
  • saat olmuş 02:52

allah çarpsın sabah 6 da kalkıp işe gitmem lazım.

uyuyamıyorum

bu adama da üzülüyorum fenerbahçe ye de

kendi mışıl mışıl uyuyordur şimdi. fenerbahçe yeteri kadar umurunda değil

her şey her zamanki gibi belirsiz ve sessiz

kararsızlık abidesi

senin yüzünden 6 yıldır şampiyon olamıyor takım.

parası varmış... kefenin cebi yok. harcasana adam gibi topçulara

samet kim? sadık kim? daha niceleri.. alıyorsun takıma

istifa et git kardeşim ne uyku kaldı ne düzen
  • sevgili baskan, sivas'ta takimini bictiler, yine yeniden koca bir yilin emeklerini caldilar (tabi bunda senin de payin büyük), sen yine ortada yoksun? siyasiler tarafindan tehdit mi ediliyorsun, santaj mi yapiyorlar , ne yapiyorlarsa cik acik acik birakiyorum de. ne yapmaya calistigini inan kimse anlamiyor.
  • bu sessizlik hayra alamet değil.
  • bu adamlar bir dönem uygulanan katsayı faşizminden sonra fabrikalarında çalışacak kalifiye çocuk işçi kalmadığı için 'meslek lisesi memleket meselesi' sloganıyla bir proje başlatıp meslek lisesi filan geziyordu.

orada çocuklardan biri kendisine ali bey başarınızını sırrı nedir şeklinde çanak bir soru sordu, verdiği cevabı hiç unutmam:

- çalışmak çalışmak çalışmak

hahah. işte sosyalizm olmaz abi yeaa insan doğasına aykırı diyen lümpenler buna inanıyor. çok çalışırsan sen de zengin olabilirsin, mülksüzlerin içindeki lümpen kapitalistlerin iq seviyeleri bu kadar.

https://www.youtube.com/watch?v=sdaseerko6w

(bkz: #143027363)

koç holdingin 28 şubatı destekleyen istanbul sermayesi - tüsiad ekibinin ağır toplarından biri olduğuna bu entry'de girmiyorum vaktim yok.

herhalde dünyada türkiye kadar sahipsiz, isteyenin istediğini yapıp doğru düzgün eleştirilmediği bir ülke daha yoktur.
  • harika bir operasyon çekti bu sene. sanırım bunun muadili hakan fidan ve de ekibinin 2016 da cemaate çektiği operasyon.

fenerbahçe uzmanı bilirkişi olarak geçmiş dönemlerdeki gerek yorumcu gerekse taraftar space guruplarını dinliyorum. geçen sene tüm ihale jesusun geri zekali 3 lu defans taktigine çıkması gerekirken , tüm ihale ali koca çıkmış. herkes özellikle de taraftar ali koça sövüyor. allah çarpsın eğer jesus sirf derbilerde defans yapsaydi fenerbahçe geçen sene şampiyondu. ona rağmen fenerliler ali koç'un içinden geçmişler. peki ya bu sene, tam tersi bir durum var. ismail kartal çarmıha gerilirken ali koça haşa allah gibi tapıyor taraftar.

adam trabzon maçından sonra öyle bir operasyon çekti ki kendini tereyağından sıyrılan bıçak gibi çekti aldı tüm bu rezaletten. tüm ihale de ismail kartala kaldı. belkide gördü ki bu gsnin kadro kalitesi ile mücadele etmek zor. ya kendisinin kellesi gidecek ya da koltuğunu koruyacak. belki birkaç sene daha nefes alacak. sonuç olarak o öfkeyi şampiyonluk yoluna kanalize etmek yerine takımın tüm enerjisini emdi. takım bile biz oynamak istiyoruz derken ,ligden çekilme dedikoduları ile kafalarını karıştırdı. şampiyonluk büyük ihtimalle gitti. 0 çektin. ama ali koç dimdik ayakta.

erdoğan rejimine çok benziyor. sonuçta o hep kazandı ama olan ülkeye millete oldu. ama bu taktik de bir yere kadar yarıyor. bakalım seneye ne yapacak bu iki başkan
  • soyadın koç ve harvard mezunu birisin. binde 45 ile yüzde 4.5'u farklı görüp bir gazeteci tarafından uyarılıyorsun ama hala anlamayıp ''bir daha söyleyeyim istiyorsan'' diye küçümsüyorsun. bu olay neden bu kadar az gündem oldu ki. utanılacak bir durum. üstüne tez yazılır şu durumun.

hatırlıyorum da boş bardak olduğunu farketmeyip su içmeye çalışan dursun özbek aylarca, yıllarca dalga konusu oldu, giyimiyle alakalı capsler yapıldı.

binali yıldırım'ın yazmayı becerememesinden sonra gördüğüm en rezil şeydi bu sosyal medyada.
148 entry daha
hesabın var mı? giriş yap