• bunu bir gs’li olarak yazıyorum,

muhabir direkt söz kesiyor, bunu da özür dileyerek vs yapmıyor direkt söze giriyor. türk muhabirlerinin hele bir de ellerinde üstünlük var ise nasıl empati yoksunu olabildiğini hepimiz biliyoruz bu sebeple ekmeğinin peşinde vs gibi bir durum yok.

ali koç ise tepki vermekte haklı fakat üslubu yanlış. bu pozisyondaki insanlar oldukça nazik bir üslup ile son derece net mesajlar verebiliyor olmalı. duygu kontrolü konusunda sınıfta kalıyor.

elde iki yanlış var diyebiliriz.
  • kendimi bildim bileli galatasarayliyim. bunun takimla bir ilgisi yok.

en sevmedigim hareket ben konusurken ayni bu sekilde sozumun kesilmesidir. bunun macla yenilgiyle vs... hicbir ilgisi yok. muhabir saygisizlik yapmis.
  • bunda ne var dalyaraklar? muhabir zart diye araya girip adamın sözünü kesiyor. gel sen konuş diye de iyi cevap vermiş.
  • ben açıklamayı canlı izliyordum. koç'un üslubu biraz sert olabilir ama muhabir de saygısız davrandı. adam birsey anlatıyor daha sözü bitmemis, adamın sözünü keserek birsey sormaya çalıştı. izlerken "ne kadar saygısızca, adamın sözünü boldu" dedim ki ali koç fircaladi muhabiri :) daha adamın lafı bitmeden adamın sözünü ağzına tikayip lafını bolersen, adam da seni bozar.
  • yani adam derbiden çıkmış ropörtaj veriyor, yarak gibi adamın lafını kesersen böyle tepki alırsın abi normaldir.
  • “açıklamam henüz bitmedi. sorunu unutma arkadaşım, bitirince cevaplayacağım”

diyemez.. çünkü gergin. gergin olunca herkes istediğini kırma hakkına sahip çünkü! bir tane ayıplayan da çıkmamış bu hareketini ortamda, küçük bir mimikle bile.
  • adam haksız mı kardeşim ya adamın lafı ağzında başkanım başkanım diye araya giriyor
  • haklı bulduğum azarlama.

not: gs
  • reisle çok takılmaya başladı. giderek antipatik bir hal alıyor. yakıştıramadım açıkçası. ulan galatasaray kaç yıllık istanbul beyfendisini sokak kabadayısına çevirdin ya...
  • sözünün kesilmesi konusunda haklı olsa da yine de tepkisi yanlış. bu adam mesut'un imza yayınında da hep bu tavırdaydı. sevmiyorum böyle insanları.
hesabın var mı? giriş yap