• ali uçar kardeşimizi kendi zavallı kekoluğuna kurban eden kızın isminin ve fotoğraflarının ifşa olması yüreğimizi soğutacaktır. bu tarz kız müsveddeleri rezil edilmedikçe halkımızın güzel insanları aşağılanmaya devam edecektir. bu konuda benim gibi düşünen çok arkadaşım olduğundan da eminim.

terliklerimizi giyip izbanda kitap okuyoruz editi : #50566071
  • ifşa edilsin. ikinci gülfer sarıgül olsun. başkalarını aşağılayarak pohpohlanma beklediği sosyal medya tarafından en ağır şekilde aşağılanmak ona verilebilecek en anlamlı ceza olur.
  • (bkz: ali uçar kim amk?)

öğrendim. (bkz: ali uçar)

benim gibiler için kısa bilgilendirme: metroya terlikle binip kitap okuyan genç. kendi fakir, yüreği zengin bir kardeşimiz. bir tane yurdum kezbanı tarafından alay konusu yapılmaya çalışılmış ama kezban kızımız kendisi alay konusu olmuş.

ikinci bilgilendirme: an itibari ile ekşi sözlük linç ekibi temsili
  • belli ki kıza pas vermemiş kız da yedirememiş pis yüreğine saçmalamış. leş beyninden bunlar dökülmüş.
  • şahsi düşüncem, hanım kızımızın cesareti varsa kendi tipini ve fotoğraflarını paylaşması yönünde olacaktır. sebepsiz yere vereceğimiz ayarlar silsilesiyle belki kendini yüreği zengin arkadaşımızın yerine koyabilir, ve bir daha böyle mesnetsiz yorumlar yapmaz. bir insanın onurunu, gururunu kırmak bu kadar kolay olmamalı. amacın neydi ki ? yazık sana, ve biliyorum senin gibi olan çok insan da var. hadi akıllı telefonuna gömül şimdi, o seni pamuk gibi sarar.
  • benim bildiğim ekşisözlük takribi 17 dakika içersinde bu kızın gbt'sini çıkartır.
  • (bkz: izban kezosu)
  • ifşa olmasına taraftar olmadığım kızdır.

evet hata etmiş ve bu hatası, hataya maruz kalan kişi tarafından gayet güzel ifade edilmiş. eğer sosyal medyada bu kadar aktif bir kızsa, ali uçar'ın yaptığı ilk açıklamayı görecek ve dersini yeterince alacaktır.

aksi bir durum, lince dönüşeceği ve toplumsal bir reaksiyona dönüşeceği için kadına yönelik şiddeti ve baskıyı kırmaya çalıştığımız günümüzde pek doğru bir yaklaşım ve hareket olmayacaktır.

evet kızımız hata yapmış, bir hatayı başka bir hatayla kapatamazsınız. elinizde iki hata olur ama hiç doğru olmaz. ve bir hata iki hatadan daha iyidir.
  • (bkz: elini ovuşturmak)

bekliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap