• zirveden ufak iki quote atarsak genel hakkinda da fikir sahibi olunabilir(evet cok rahat genelleme yapabiliyorum zaten zorla goturuldum dolayisi ile antipati ve onyargi ile doluyum)

bir bayan genc bir erkege yakla$ir, sohbetlerine bakmaktayimdir bende bu sirada gencler ne yapiyor bakayim hey hey gibilerden. genc kizimiz cocugun koluna dokunur bir $eyler soyler, arkasindan "kacinci nesilsin" sorusunu sorar, "6" cevabini aldiktan sonra ah, oyle mi.. mimimimi diyerek uzakla$ir bir anda..

bir grup genc merdiven ba$inda egle$mektedirler. aman ellemeyeyim keyifleri kacmasin gideyim sigarami alayim derken genclerden biri durdurur ve "ehi ehi ssg'yi taniyo musun? ehi" der.. evet taniyorum demem ile beraber "peki tani$mak ister misin? ehi" der.. ben hizla yemeklik sigara ali$veri$ime dogru devam ederim.

benzeri quote'lar mekanin her bir yanina dagilmi$ti. not alsaydim diye cok uzuldum sonradan.
    demek ki neymi$, hep beraber tekrar ediyoruz;

katrani dovsen olur mu $eker, cinsini siktigim cinsine ceker.

-spesiva-
  • 'e madem yeni yazar alimlari acildi, hep beraber kaynasalim, cilgin atalim nedir yani.' konseptli zirve

oncelikle 'kacinilmaz son dakika notlari' icun, summitz'den takipte olmanizi tavsiye ederim.

4 haziran cuma günü saat 20:00'dan itibaren taksim, ohm'da [ki buranin onundeki ohm tabelasi kalkmis, camalti yaziyor, sağda solda '6.nesil' yazılı yönlendirme oklarını görürsünüz ama :)], hava güzel olursa terasta, olmadı bir alt katta yapılacak bir zirvedir

bitakım yarışmalar da kattık evelallah:
    - 5 tequila shot: normalde 25 milyon olan 5 tequilayı, 20 milyona alıp yarışmaya giriyor, en kısa sürede shotlamaya çabalıyorsunuz. yarışma gece boyunca sadece bir kez, saat 21:30-22:00 civarında yapılacak. ödül olarak ne verecez şimdilik belli değil.
    - langırt turnuvası: adını yazdıran insanlardan oluşturulmuş çiftler, '3te devre 6da biter' usulü kapışacak, şampiyon çifte birer shaker sex on the beach verilecek.
    - pilarda turnuvası: adını yazdıran insanlar kapışacak, şampiyona gece boyu sınırsız içki verilecek.

pilarda/langırt turnuvalarına katılmak isteyenlerin bana mesaj atmalarını da önemle rica ediyorum, sadece mesaj atıp adını yazdırmış olanlar katılabilecek turnuvalara.

şiddetle yanılmıyorsam, çok eğlenceli geçecek bir zirvedir.

'aman bizi yerler mi orada?' korkusundan azade, 'aman çoluk çocuk olacak şimdi orada' diye düşünmeden [zira sözlük yazarının yaşı olmaz*], cümle sözlük ahalisini bekleriz.

detaylar içün:
    http://www.soursummitz.org/s/zirve.php?id=2398
  • zerrin ozerin italyanca sarki soylemesini istedigim zirvedir.
  • danseden abik gubik tipler, bikaç tane acayip hatun, sözlüğü hayatında duymamış gibi dolanan modeller, kenarda bardak kıran gerizekalılar (kazayla değil bilerek), herşeyi nesille (ne sikime yarıyorsa o numara sen adam olduktan sonra) ölçenler...

neyse gördük bikaç özlenen insan, iki satır muhabbet ettik, kimsenin hayatında bi değişiklik yokmuş onu öğrendik, sigara pakediyle langırt oynadık falan zaman geçti öyle...
  • istatistiklere bakilinca olimpiyat stadinda yapilmasi muhtemel parti.
  • katılmadığım ama dj'lik yaptığım bir zirve olarak fena değildi, kalabalık mekanlarda çalmak ve bulunmak her daim hoşuma gider, o yüzden de halimden memnundum. ama nyks'in de belirttiği merdiven başında yapılan ssg ile tanışmak ister misin numarası pek bir gözüme battı. gençlik işte, fazla alkolün de etkisi olabilir tabi, neyse olur böyle vakalar diyoruz ve geçiyoruz...

bir de ismini nikini hatırlayamadığım bir başka arkadaş, gaza gelip de bana "prodigy çalar mısın abi" deyince gereksiz şekilde tepemin tası attı, "yok prodigy falan, yıkılın karşımdan!" diye celallenivermişim... kusuruma bakmasın o arkadaş, ama iki üç parça dinleyip gaza gelince prodigy istenmesinden daha fazla sinir olduğum tek birşey vardır, o da iki üç parça dinleyip gaza gelince "abi bleyd* var mı abi, bi bleyd çalsana abi" diyenler. asıl suç bakkal dj'liği yapanda tabi...
  • ohm un yerini bulmak icin mekanin bulundugu bolgelerde gezerken onumuzde giden bir kisim insancigin sozlukten olabilecegi tahmini ile arkalarina takildik ve sonuc musbet. diyecegim o ki bu sozluk tayfasinin profili blmem ne kadar mesafeden okunuyor. zamaninda ohm da olmamiz sayesinde mengus ve orqan in guleryuzu ve ilgisine mahsar olduk. zaman gecip ortam kaosa dogru ilerledikce, 6. nesil olup tek basina gelmis yazarlarin ortama yabanci gozlerle bakmasi ve onune gelene siritmasi oldukca eglenceli bir manzara idi. alkol sinirlari asilmaya, dolayisiyla kaynasmaya baslanildiginda olay ustun geyik, asilma, asinilma durumuna donustu. bu duruma zibidicilerin katkisindan bahsetmeden gecemeyecegim. ortam eski nesil yazarlar icin(ki boyle denmesine bozuluyorlar. eskisi yenisi mi var hepimiz yazariz kivaminda (bkz: his yaptim)) "uzun zamandir gorusemedik ne iyi ettide mengus bu organizasyonu yapti" cumlesi ile baslayan, eski dostlar muhabbeti idi ama eglendik mi? yine olsa yine gelir miyiz? evet
    (bkz: elinize saglik).
  • ankaradan canlı telefon bağlantısı ile katılacağım zirvedir.
  • ulan hadi altıncı nesile bunu layık gördünüz kendinize de mi acımadınız dedirten zirve. olmamış pek. eh ama çok kalabalıktı zaten. zor iş.
hesabın var mı? giriş yap