• içeriğini beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz ama ülkedeki enflasyonu sallamayan bir ücret politikasıyla hizmetini sürdürmesi övülmeye değer. darısı diğerlerinin başına.
  • enflasyonun vurmaması gereken bir hizmet zaten. çünkü bir hizmet/mal/emtia arzı yok. çünkü, içerik yok. baya içerik yok. kimsenin girip de prime video izleyeyim diyeceğini sanmıyorum.

amazon’u her ne kadar sevsem de, prime video sınıfta kalmış bir hizmettir benim gözümde.
  • (bkz: dilini ısır)
  • parasızlıktan 6-7 aydır kapalıydı, dün tekrar açtırdım. bir baktım hâlâ aynı içerik hahahahsj
  • amazon'un aldigi ucretin zaten sembolik olmasindan kaynakli direnistir. amazon'a ucreti bayildiktan sonra artik kargodaki avantajindan dolayi alisverisi hep amazon'dan yapiyor uyeler. aslinda o sembolik ucreti alip musteriyi kendine bagliyor
  • delikanlı duruştur. hele bir de prime gaming olayı var muhteşem ötesi. bir sürü beleş oyun veriliyor, verilecek. çok gerekli oyunlar yok ama hoşa giden şeyler olabiliyor, mesela metal slug 2 beleş. indir gelsin kardeşim.
  • amazon prime parasını şu an yemek siparişi verdiğin kuryeye bahşiş versen ayıp mı olur diye düşünürken hem amazon alışverişlerinde bedava kargo ( ki kısmen yurtdışı ürün siparişlerinde bile ), hiç bir online alışveriş platformunun vermediği hatta yaklaşamadığı kadar kaliteli müşteri hizmeti de ve ne hikmetse arayanların bulamadığı bi dolu kaliteli içerik varken bizim millete yaranılamayacağını gösteren bi turnusol başlığı olmuş.
  • reklama gereksiz para ödemek yerine kazan-kazan yaratarak müşterinin gönlünde taht kurmak böyle bir şey.
  • direnişin kırılacağı an sanırım şurası: yüzüklerin efendisi (dizi)
  • . ne alakasi var diye sormayin..
hesabın var mı? giriş yap