• affedersiniz ama s*kerim sistemini de matiğini de.

bu futbol kulübü, adını değiştirip amed yapınca kapatılmalıydı.
    ulan her maç istiklal marşı yuhlanıyor. futbolcular zaten örgüt sempatizanı.
    bunlar yetmiyormuş gibi eline jilet alıp futbolcu doğramaya başladılar. görüntüler ortaya çıktı, o piçi kulüpten kovucaklarına, bizim gururumuzdur diyor kulüp yönetimi.

sizin içinizde nasıl bir kin nasıl bir hınç varsa, sportif faaliyette bile bulduğunuz ilk fırsatta kesmeye, biçmeye çalışıyorsunuz. ulan bu yaptığınızı ışid yapmaz be.

ayrıca, istiklal marşını yuhlayan herhangi bir kişinin, bu ülkenin 81 vilayetinde fiziki şiddetle karşı tepki görmesi müstehaktır.

edit: bazı arsızlar "jilet nerede, yaralar nerede, bunlar yalan dolan" diye mesaj atmış.

jiletle saldırının videosu: https://twitter.com/…glu/status/1102250275845361664

bu da eseriniz: https://twitter.com/…glu/status/1102257105954836480
  • "baska bir ülkenin takimi" sözündeki algini sistematik olarak sikeyim.
  • amedsporlu kekoların jilet saldırısı yanında esamesi okunmayan saldırılardır.

asıl bu tip insanlar kürt kimliği ön plana çıkarılarak mağdur edebiyatı çerçevesinde korunmak isteniyor.
  • sözlüğü dolduran terör sevici maymunların yine amedi aklamaya çalıştığı ağız ishali başlık.
  • uzun uzun yazmışsın ama ben kısaca yazıyorum,
    hasiktir ulan.

tanım: tatlı su teröristlerinin yine mağdur olduğu saldırılar. elimizde jilet, insan kesmeyi bırakmalıyız haklısınız.
  • başlığı açan dizzodan dürüstçe cevap istiyorum. aynı kesici aletle saldırı amedspor futbolcularına yapılsa "sakaryaspor' karşı başlatılan sistematik saldırı" diyecek miydin?
    tabi ki demeyecektin soysuz bok...

her maç istiklal marşı ıslıkla, yuhla.
    aleni olarak bölücü terör örgütü destekçiliği yap.
    sonra da "maç esnasında ölürüm türkiye'm çaldılar, operasyon görüntüsü yayınladılar" diye ağla... size de sen benuğa vs çeliktepe cengizhan çağrışımı yapmıyor mu?
    ağlama melis...

sakarya ki gaffar okkan'ın memleketidir. insan olsanız sizi en bağrına basacak şehirdir.
    siz onursuz köpekler olduğunuz için böyle karşılandınız.
    bunun karşılığı deplasman takımı geldiğinde açarsın pkk ile özdeşleşmiş bir marş, açarsın mehmetçik öldürülen videoları... ödeşirsiniz. (götünüz yerse!)

ayıp lan...
    adam maç boyu karşı takım futbolcularını kesiyor, bunu savunuyorsunuz. gerçekten, bak gerçekten insan değilsiniz oğlum siz...
  • bu tip başlıkların da hastasıyım, kendileri yapınca bisey yok kendilerine saldırınca auuv. sen istiklâl marşını yuhalatirsan , örgüt sempatizanlığı yaparsan bunlar az bile kalır sana. hadi sakarya taraftarı bunu yaptı diyorsun , o zaman be döl israfı rakip futbolcuya kesici aletle saldırmak nedir lan sen kimsin !@!? sen yat kalk dua et bugünden sonra biri kalkıp futbolcuya batirdigin şey her ne ise senin bi yerine sokmasınlar onu . adı soyadında meymenet yok herifin.
  • jiletçi faşist serzenişte.
  • memnun değilsen çek takımı ligden. türkiye futbol ligi bu seve seve istiklal marşı ve bayrak altında sahaya çıkıcaksın. gidiyosa zoruna s.git kandilde dağ eşşekleriyle 7ye 7 maç yapın.
  • hep aynı terane yine mağdur olmuşlar. sakaryaspor yok sur olayları zamanında kolluk kuvvetlerimizin başarılı temizliğini yayınladılar yok ölürüm türkiyem çaldılar. zoruna giden ne yani? sende sakaryaspor geldiğinde yayınlasaydın. terörist dediler diyorsun. yarası olan gocunur. benim de seyrantepe spor sahasında diyarbakır deplasmanına gitmişliğim var almanyaya kacan deniz naki piçinin ismini hep bir ağızdan söylediğinizi de biliyorum. neyse kimin ne olduğu belli. bir elazığlı taraftar bir malatyalı taraftar niye sesini çıkarmıyor daha doğrusu onlara niye böyle davranilmiyor düşün bakalım belki cevabını bulursun.
hesabın var mı? giriş yap