• (bkz: emir timur)'un söylediği gibi "atlarınızın ayaklarını örtün bu pis anadolu toprağı türkistana gelmesin". haklı adam bütün aşşağılık ve soysuzluk buralarda başladı.
    edit:bıktım bu dallamalardan diyerek başlıyorum.
    https://www.kitapyurdu.com/…r-zafername/324964.html
    timur'un hayatından bahseden zafername isimli kitabında geçen " “bu, hiç hesapta olmayan bir savaştı. atlarınızın ayaklarına bez bağlayın ki, bu fesat toprağı burada kalsın ve türkistan’a ulaşmasın!” diyen komutan odur." sözden alınmıştır.
  • şark kurnazı olarak tanımlanacak durum.
  • minibüs ve taksi şoförleri anadolu insanıdır. daha da ötesi maraş ve sivas katliamlarının başrollerinde anadolu insanı vardır.
  • cumhuriyet tarihi, anadolu insanına medeni ve ilerici bir gömlek giydirmek istedi. lakin bu gömlek bize uymadı.

peki akp denilen oluşum ne yaptı? tam da populist bir oluşumun yapması gerekeni yaptı. kitle ne istiyorsa onu verdi.

- bu halk ilerlemek değil kısa yoldan zengin olmak istedi, akp yaptı.
    - bu halk dedeleri gibi yaşamak, dünyaya gözlerini kapamak istedi, akp yaptı.
    - bu halk dinle uyuşmak istedi, akp yaptı.
    - bu halk bilimi değil gericiliği istedi, akp verdi.

ve sonunda anadolu halklarının gerçek yüzünü görmüş olduk bizler de. kendimizi kandırmayalım. akp halktır, halk gericidir.
  • insanın olduğu hiçbir yerde saf ve temizlik olamaz
    amk
    ilk cinayet bile ilk üremeden sonra olmuş
  • çok merak etmişimdir anadolu insanı gibi saf ve temiz. ifadesi ilk nerede kullanıldı.
  • anadolu halkı hep aynıydı tarih bunu hep kanıtlamıştır
  • doğrudur çoğunluğunda (bkz: koylu kurnazlıgı)mevcuttur.

saf ve temiz ayağına hertürlü pislik ensest ilişki tecavüz anadoludan çıkar..

edit:imla
  • katıldığım önerme bende pek saf ve saygılı tanıyamadım. sadece eskiden cesaretleri yoktu artık o da var
  • zaten saf ve temiz değiller ha aralarında bunlarda var ama geneli pislik
hesabın var mı? giriş yap