• klasik hollywood celebrity'si gibi zayıflamış. son haliyle kemikleri sayılabiliyor. kromozomları bile sayılabilir. bu nasıl bir zayıflamaksa artık. öte yandan güzelliği de gitmiş, yüzüne bakınca korkmamak zor. twitter'da adını aratınca hem yeni filmi last night in soho'dan görsellere, hem de yeni fotoğraflarına (photoshot'larına) denk gelince aradaki fark daha iyi anlaşılıyor. 2 yıl önce çekilen soho'da ne kadar güzelse son hali o denli korkunç. gerçi şimdi venedik'teki fotoğraflarına da denk geldim, orada fena değil gibi. bilemedim, belki biraz da saç ve makyajla da alakalıdır. ama zayıflığın kendisine yakışmadığı kesin.
  • inanılmaz derece akılda kalıcı bir yüze sahip aktris. hatta o kadar ki genetik bir hastalıktan, sendromdan muzdarip olduğunu bilsem şaşırmayacağım. hayır bir de (bkz: queen's gambit) 'te makyajını gözlerin dışına doğru yapmışlar, belki de ısrarla vurgulamak için bu ayrıklığı.

devasa ve ayrık gözleri, küçücük ama şekilli dudaklarıyla çok güzel bir kız gerçekten. aynı tornadan kalıp gibi çıkan gününümüz güzellik algısına osmanlı tokadı atabilecek bir kapasitede güzelliği. böyle balık gibi, uzaylı gibi ama çok da güzel. *
  • tilki suratlı dişi sezyum.
  • 21 yaşında olmasına rağmen 34 yaşındaki eoin macken adlı lavukla nişanlı.

2020 yılından haber veriyorum: ayrılmışlar. he anya o heriften ayrıldı da benle mi çıkmaya başladı? yooo.
  • bu kadına ciddi ciddi çirkin diyenler olmuş yuh. tek tip birbirinin kopyası fabrikasyon kadınlardan sıkılmadınız mı artık?

kendisi eşsiz yüz hatları ve porselen teniyle elf gibi bir kadındır. the queen’s gambit’te gözlerimi alamadım, oyunculuğu da oldukça iyi. umarım ekranlarda sıklıkla görmeye devam ederiz.
  • emma'da soğuktan üşüdüğü için eteğini kaldırıp popişini şöminede ısıtmaya çalıştığı bir sahne var.

ulan diyor insan kendi kendine, allah bize bunları işkence olsun diye, görüp de ulaşamayacağımızı bilip ağlayalım diye yaratmış.

edit: madem o kadar bahsettim, göstermemek de ayıp olur.
    https://i.redd.it/yk5usszaj4j41.png
    sahne emma filminin 12:30 civarlarında
  • elf rolü oynaması gerek denmiş ama bu kadar zayıflamaya devam ederse anca gollum rolü oynayacak oyuncudur. ya tamam diyeceksin ki hemcinsin diye kıskanma. yok valla zerre kıskanmıyorum. hatta önceleri iri gözleri koyu saçlarıyla kendine has bir güzelliği olduğunu düşünürdüm. sapsarı saçlarıyla vintage elbiseleriyle peaky blindersta gördüğümde kadın halimle bile dibim düşmüştü. son hali ise dostoyevskinin veya victor hugonun romanlarındaki veremli, zayıflıktan kemikleri sayılan, ailesine bakmak zorunda kalan taşralı kızı andırıyor.
  • split filminde gördüğüm ilk sahnede oha lan (bkz: merve boluğur) mu lan o dediğim hatun. sonra baktıkça 10 tane merve boluğur u cebinden çıkaracağı anlaşılıyor. hem oyunculuk hem güzellik
  • valla, zannediyorum, tilda swinton'ın yaşlanmasıyla hasıl olan "uzaylıya benzeyen oyuncu" eksikliğini kendisiyle dolduracaklar.
hesabın var mı? giriş yap