• korku değil de merak ettiğim bir şey var ; yolda duran güvercinin araba neredeyse üstünden geçecek kadar yaklaşmasına rağmen uçmaması . sonra bende oluşan acaba üstünden mi geçtim ,uçabildi mi telaşı ? kuşlar sanırım adrenalin bağımlısı.
  • gece sağ şeritten giden ve arka ışıkları yanmayan traktör, kamyon ve eski model arabalara çarpmaktan.

birkaç defa son anda fark edip kurtuldum. hadi bunlar ışıkları elli yüz lira verip ışıklarını yaptırmayacak kadar orospu çocuğu da, bu araçlara vize veren tüv türk ne çocuğu?
  • %25 ötv'nin artması
  • otobanda karşıdan karşıya yürüyerek geçen insan.
  • kendini f1 pilotu zanneden tiplerle karşılaşmak.
  • her olumsuzluktan korkarım. lastik patlaması, bozulması, kaza yapmak vesaire. hepsi ayrı dert amk. araba kullanmak ciddiyetle yapılması gereken bir aktivitedir.
  • avrupa sehirlerinde araba sürerken;

(bkz: bisikletliye çarpmak)

kör noktayi ve aynalari ne kadar iyi kontrol ederseniz edin, özellikle gece saga dönmenizi gerektiren durumlarda arkadan ciddi anlamda hizli gelip kendisine küfür ettirtmeye bayiliyor iclerinden bir grup.

kendi kullandiklari isik, arkanizdaki aracin farlarinin yaninda oldukca zayif kaldigi icin, karanlikta görülmeleri neredeyse imkansiz hale geliyor.
  • yüksek hızlarda lastiğimin patlaması. orta sert bir viraja 200 ve üstü girdiğinde olası bir lastik patlamasından sağ çıkamam herhalde. onun dışındaki çoğu olumsuzluktan kurtulma ihtimalin çok yüksek
  • köpeğe çarpmak.
    2014 de astrada 5-6 bin hasar çıktı. korkum devam ediyor.

edit: mesaj geliyor epey. onlara da söylemeyi unuttum.
    kazadan sonra köpek bulunamadı. köpek öldü hasara mı üzülüyorsun muhabbetleri oldu.
    köpek ölmüştür, yolda kaldıysa tehlike arz etmesin kenara alalım dedim ama ne yolda ne kenarda köpek yoktu.
  • 1. karşı şeritten bir aracın, bariyerleri aşarak kafa kafaya bana girmesi.
    2. öndeki kamyon vb araçtan fırlayan herhangi bir cisim veya daha önce yola düşürdükleri büyük taş, kaplama lastik gibi şeyler.
    3. şehirler arası yollardaki başı boş köpekler
hesabın var mı? giriş yap