• niye ve hangi sebeple gerçekleşmedigini anlamadığım olay!

o zaman her erkek evliyken ve üstüne evde kendi eşi hamileyken, bir başkasının eşine sarkabilir, laf atabilir üstüne kocası bir laf söylerse ona kafa atabilir, burnunu kırabilir dahası tehdit edebilir hiç olmadı burnu kırık adamın yattığı hastaneyi basıp silah çekebilir.

evet tüm erkeklere sesleniyorum evli veya bekar olun farketmez. gidin önünüze gelen tüm kızlara laf atın, sarkıntılık edin. eğer karşı çıkan olursa kafa göz girişin burnunu falan kırın. şikayetçi olacağım derse silahla yattığı hastaneyi basın tehdit edin, cidden yapabilirsiniz bunları nasıl olsa birşey olmuyor!

allahım nasıl bir ülke burası, nerede avukatlar, savcılar, hakimler!
  • başlık arda turan'ın tutuklanmaması olmalı. serzeniş çok doğru. ama bu ülke onların ülkesi, yargı onların yargısı oldu artık.
  • her şeyden geçtim hastanede silah ateşlenmesi gibi bir vaka sebebiyle olması gerekendir. neymiş şikayetçi olmamışlar. ben şikayetçiyim, şimdi çocuğumla her doktora gidişimde gerizekalı bir futbolcu gelip silah ateşler mi diye endişe edeceğim. orada şansa kimse yaralanmamış ama adam belli ki hastaneye silahla girecek kadar dengesiz, ölüme de sebep olabilirdi. kamu güvenliğini tehdit eden bir durum var ortada.

edit: silah da ruhsatsızmış. lan belimde ruhsatsız silahla hastane bassam şu an karakolda bir tarafımdan kan alıyor olurlardı. muz cumhuriyeti...
  • sikayetci olmama kismini anlamadim. bildigim kadariyla amerika'da sana bu konu ile ilgili kamu davasi acarlar, kisi sikayetci olmasabile devlete hesap vermek zorundasin.
  • hastane gibi bir ortama silah sokmak, o silahı ateşlemek ve hatta yine ateşlemek hastanede olay çıkarmak kesinlikle suç olmalı ve şikayet geri çekilmiş diye kişi/kişiler aklanmamalı. ben olsam öncelikle silah bulundurma taşıma ve kullanmasını süresiz olarak yasaklar, bir de kamu hizmeti cezası verirdim. bir kamu hastanesinin acilinde iki ay temizlik görevlisi olarak çalışsın mesela, hayatın ciddiyetini ve insanların hastanelerde nelerle uğraştığını belki az da olsa anlamış olur. adamlığın silahla kavgayla küfürle olmadığını anlar belki.
  • kahrolsun federaller.
  • biz şurada iki kelime yazmak için on kere düşünürken, adamlar kovboy gibi yaşayıp gidiyor. ardanın yaptığının herhangi birini biz yapsak şu an tutukluyduk. adam ruhsatsız olduğu iddia edilen silahla her yere girip çıkıp ateş edebiliyor ve tutuklama yok. ülke yargısı için allah rahmet eylesin!
  • bu gece sabaha karşı alırlar.
hesabın var mı? giriş yap