• bebek bakım odaları kadınlar tuvaletinin içindedir. bebek dediğin canlıyı sadece annesi gezdirip bakımını yapar ya, 7 aylık oğlunu alıp gezmeye çıkaran bir baba, oğlunun altını değiştirmez ya. tabi canım.
  • gördüğüm en kötü,en dar ve en kullanışsız kapalı otoparka sahip merkez. daha içeri girmeden sizi hazırlıyor labirentçilik oynamaya. şans eseri bir park yeri bulduktan sonra başlıyorsunuz giriş kapısını aramaya. girdikten sonra ordan burdan merdiven fırlıyor karşınıza nereye gideceğiniz şaşırıyor ve kendinizi en üst katta buluyorsunuz. burası yemekhane, ama uğultu o kadar yüksek ki kaçıyorsunuz. millet beleş internet var diye yedek pilleriyle gelmiş kurulmuş. en iyisi ben asansörle inip gideyim diyorsunuz ama ne mümkün. uzaylıdan kalan 3 kişilik yer hep dolu. zar zor otoparka ulaşınca arabayı bul bakalım oyunu başlıyor. ondan sonra (bkz: eh eytere be) daracık parktaki trafikten kurtulup eve dönüyorsunuz. ne alışverişi ne merkezi.
  • turkiye'deki en buyuk donanim distributorlerinden biri..
  • bir donanmanin amiral gemisi..
  • vestel mağzasında sıra sıra laptopları dizmişler kimsecikler yokken bağlanabilinen bir alış-veriş merkezi. kaç zamandır armadaya gelirim ilk defa bu kadar çok sevdim burasını. önce fifa 2006 oynadım burada koca koca ekranlarda sonra swat4 oynamaya çalıştım. baktım olacak gibi değil burda bir hatıram olsun ve teknolojininn türkçesi vestele teşekkürü bir borç bilelim. teşekkürler vestel.
  • şu anda yapımı süren ek bina inşaat işleri bitip de yeniden insan sirkülasyonu başlayana kadar yeme içme katından kesinlikle hiçbir şey yenmemesi gereken alış veriş merkezi.

çok önemli, dikkatli olmak lazım. dükkanlar eski-bozuk malzeme kullanıyor. herhangi bir denetim de yapılmıyor sanırım.
  • (benim için) ana çekiciliği remzi kitabevi olan alışveriş merkezi. ankara'da birkaç şubesi daha açılsa iyi olacak aslında remzi'nin, sırf kitap için armada'ya gitmek gereksiz oluyor.
  • ankara'da bir tiki yurdu.*
  • elit(?) müşterileri istemiyor diye otoparkına eski arabaları sokmayan alışveriş merkeziymiş.aferin.
    http://www.emlakkulisi.com/…raclara_otopark_yasagi_
  • gördüğüm en rahatsız edici alışveriş merkezi. 10 dakika sonunda koşarak kaçma hissi uyandırıyor.
hesabın var mı? giriş yap