• vardır.
    babamdır.
    eski bir aşçıdır.
    ondan öğrenmişimdir.
  • reklâm gibi olacak ama şu ürünü, tarifine tam uyarak yapıp üzerini fındık fıstıkla süslerse el yapımı birçok aşureye fark atacak erkektir.

http://www.droetker.com.tr/…rk-tatlilari/asure.aspx
  • koca boşatır.
  • aşırı yetenekli ya da bulunması zor bir erkek değildir. aşure yapmak zamanınız varsa gayet kolay nitekim. mesela ben, bugün, hayatımda ilk defa aşure yapmış bulundum. ama sıkıntı şu ki, 1 kazan aşure çıktı 2 insan için. biraz ölçütlere dikkat etmek gerekiyormuş efendim. sonra dağıtacak insan ararken buluyorsunuz kendinizi daha aşureyi yaparken. haa, ilk defa yaptım da kötü mü oldu? hayır. hatta baya lezzetli oldu. zaten annemin tarifiydi. onunki kadar olmasa da gayet güzel oldu. tarif isteyen varsa ayriyeten anlatırım.
  • suffle veya 3 çikolatalı browni yapanını tercih ederim. sözü açılmışken aşure kadar iğrenç bir tatlı yok içinde bir tek kokmuş çorap yok. nasıl yiyorsunuz bilmiyorum.
  • annesinin oğludur, favori pozisyonu misyonerdir ve oral seks yapmayı beceremez.

diğer taraftan uyumakta olan karısını louisiana usulü kızarmış jumbo karides ve fırında tatlı patates ile uyandırıp doyuran erkek şahane olsa gerek...

bir arkadaşım ekolü.

just sayin'

<insert afacan surat here>
  • üstüne tarçın serpip beni bulsun.
  • çikolatalı sufle yapmadığı için evlenmeyi düşünmeyeceğim erkektir. meh! lütfen saçmalamasındır.

ama çikolatalı sufle yapsa mesela bir de gömlek giyerek yapsa onu üfffff.

çikolatalı sufle!

gömlek!

akışkanlık!

aşk.
  • sanki uzaya çıkıyor haspam.

"google>arama>aşure nasıl yapılır"

olayı büyütmesek?
  • kutsal üretim.
hesabın var mı? giriş yap