8252 entry daha
  • bunun olurluğunu hararetle savunan çok modern ve de normal insanların istisnasız hepsinin arkadaş ayağına karşı cinsi yatağa atmak için çırpınması veya sırf ilgi manyaklığı-aralıksız flört gibi saçma sapan gevşek sebeplerden karşı cinsle arkadaş olması = komedi show.
  • olamaz. defalarca denendi ama basarilamadi. kanka ayagi got ayagidir arkadaslar. o kanka yataga girer eninde sonunda.
  • hayatı boyunca hiçbir kızdan pas alamamış ve karşı cinsten en yakını arkadaşı olan incellerin olamaz dediği durum. eli yüzü düzgün, konuşmasını bilen ve ortamı olan biri için tabii ki olur. sonuçta nefes alsın yeter ritüeli yok.

ekşi'de açılan bu tür başlıklarla ''türkiye afganistandır'' sözünün doğruluğu bir kez sekmiyor maalesef.

durumu açıklayan video
  • bazen altın yumurtlayan tavuğu kesmek istemezsin. anlayan anladı.
  • merak ettiğim şey kızlar baya kankacılığı sevmesi.
    acaba korkup bunu erkeğe yaklaşmak için mi yapıyorsunuz?
  • arkadaşlıklarda, dostluklarda cinsiyet gibi bir fark ortaya çıkıyorsa siz arkadaş, dost olamamışsınız demektir. kendinize dürüstçe şunu sorun; karşı taraf hemcinsim olsaydı yine ayrı şekilde dost olabilir miydik? cevabınız hayır ise bilinçaltınızda bir yerlerde kıyıda köşede beklenen amaç farklıdır.
  • evli de bekâr da arkadaşım var evli olan arkadaşımla sürekli telefon da görüşüyoruz eşini ve çocuklarını tanıyorum hatta eşi üst düzey yönetici bir keresinde benim için ben onu bizim şirkete de alırım merak etmesin demişti sağ olsun.

bekâr olanla da görüşürüz kafa kızdır

bu kızların en önemli ortak noktaları espiri kaldırmaları, dedikodu yapmamaları goygoy yapabilmemiz biraz maskulen tipler hatta ben takılırım arada ne kadar kibar ve naifsin diye ikisi de güler inanmazlar tabi
  • gerçekten arkadaş olabilir.
  • mümkün değil, çünkü insan arkadaşının götüne bakmaz
  • oluyor tabi bizim güzel bir arkadaş grubumuz var uzun yıllardır dostuz pek tabi de oldu. ama arkadaş, dost vs gibi kavramları kişiliğine oturtamamış kişiler için zor durumlar tabi...
5 entry daha
hesabın var mı? giriş yap