• dosta güven düşmana taşak malzemesi verir.
  • habere ait fotoğraftaki sıfatı görünce hemen anladım ne olduğunu aslında da, açıp izlemek gerekti tabi.. izlemez olaydım. ben buna küçükken de biniyordum, 4 tekerlekli. sadece götüm daha yukardaydı o alet üzerinde. adı da bisiklet idi. götü yere yakınlaştırmak çığır açıcı bir fikir tabi. bu sayede avrupa'ya gerekli dersi vermiş olduk. ne de olsa götü yere yakın olandan korkm.. pardon o bu değildi.

daha sinir olunası şey ise bunun haber değeri görmesi.. yazık.

tanım: götü yere yakınlaştıran, 4 tekerlekli pedallı oturgaçlı götürgeç üreten sakallı abimizin über buluşu.

alete isim tavsiyesi olsun bu da: (bkz: pisiklet)

edit: haberde bir de "görenler şaşkına döndü" yazmışlar, ne günlere kaldık ulan!

edit2: yazım hatası.
  • (bkz: çomaristan'da sıradan bir gün)

4 tekerlekli bisiklet üretmiş, icat diye ortaya çıkıyor çomar... yazık ya, haberi okuyunca utandım vallahi...
  • siz bir de amerika ve rusya'ya kızmış halini görün bunun. gelsin ucuna taramalı bonbalar, gitsin gece görüş dürbünleri (mum aydınlatmalı).
  • (bkz: facepalm)

abim atv'nin açılımı nedir, bilir misin? onu de bi bana önce.

(bkz: all terrain vehicle)

asfaltta gacır gucur giden dört tekerli pisilget yapınca atv üretmiş olmuyorsun yani.
  • haberi okuyunca sizin de aklınıza fred çakmaktaş'ın ayaklarıyla kullandığı otomobil gelmedi mi? aklına bu gelmiş olan bir tek ben olamam heralde.
  • 70'lerde bolca binmişliğim vardır bu alete.
  • hemen sebahattinler üşüşmüş başlığa. napsın olm adam senin sanayi bakanın yerli otomobil üretiyoruz diye 2004 saab'ı kaskallamaya çalışmadı mı? malumunuz üzere imam osurursa cemaat sıçar.
  • (bkz: türkiye de sıradan bir gün)

hayır avrupa'ya kızıp pedallı atv üreten arkadaş; facebook kullanmıyorsa, elinde son çıkan cep telefonu yoksa, evinde 3d led smart tv yoksa bütün ekşi sözlük erkekleri beni gibsin.

hayır arkadaşım kızıyorsan hiç bir şey kullanma o zaman.
    harakiri yap! bizde kurtulalım sende...
  • videoyu izledim gururlandım ve ben de avrupa'ya tepki olarak gidip halıya sıçtım....amına kodumun avrupası seni, bekle bunlar daha iyi günlerin.
hesabın var mı? giriş yap