• ekşibısından gördüğümüz kadarı ile; leydi gaga-ayşe arman arası bir şey.
  • nerdesin diyorum;

alex'in topla bulu$tugu yerdeyim diyor:(

[mutlak degerim]
  • vidyoda kendisini oynarken görünce trt2'de köyümü görmüş kadar sevindim. içimizden biri gibi.
  • bu pazar saatler 21:00'i gösterdiğinde sourberry'de, gökyüzünde karpuz kesen kırgızlar yayınına konuk olacak, çok tatlı giderleri olan cancik!
  • zirvede tüm bıyıklı feministleri toplayıp yıldızımın üstünde zıplama eylemi yapmış. bunun da fotosunu çekip bana öleceksin mesajı yollayıp duruyor. şerrinden korkuyorum. şirretinden çekiniyorum.
  • kendisine boncuktan ayi yaptigim yazar. kıracak pencereni.
  • evinizde küçük ayıbaggins'ler, televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar, karşınızda reklamlara çıkan çocukların elinde hediyeler, püskevitler birbirlerine ikram ediyorlar birbirleriyle yiyorlar şakalaşıyorlar. o çocuk aklından geçiriyor "benim de bir doğum günü pastam olsa, benim de bir hediyem olsa" diyor, "anne bana niye almıyorsunuz" diyor, "bizde niye yok" diyor.

doğum günü organizasyonu yapmadığı için, bizleri hediye almaktan kurtaran düşünceli yazar.
  • (bkz: hipstersın sen hipster kal giy dedi retroları)

adına şarkı yazılmış. klibi de kendi çeksin bi zahmet. elinden geliyormuş bu işler *
  • doğum günü kutlu olsun.

---
    geçen gün şok belgeler buldum kendisiyle alakalı. sır gibi sakladığı aradaşlarıyla beraber organize ettiği doğum günü partisinin videoları elimde !

tarih: 2010
    yer: san diego

varan 1

varan 2

varan 3
  • sinema yorumlarıyla gönlümde taht kurmuş karpatlar'ın atilla dorsayı. komik ve kahkaha attırıcı bir tarzı var.

''conan ilk kez sehir gorur. sehirde her tur insan vardir. esnafi, buyucusu, dilencisi, devecisi... birbiriyle alakasiz bir suru tip. ''aabi ögrenimi cekiyim bu gece iceriz yeaaa'' diyen metalci ögrenci ile ''tarim tesvigini cekeyim, sonra da eve gidip koylu oldugum icin kanal d degil de euro d izeyim'' diyen koyluyu bir araya getiren ziraat bankasi atm'si gibi ortam vardir sehirde adeta.''

[(bkz: #26411318) ]
hesabın var mı? giriş yap