• r.ı.p. lucille ' ye sabırlar diliyorum. kimse ona b.b. king gibi iyi davranamaz.
  • hakkında mark knopfler da birkaç kelam etmiştir. şöyle ki

kim bilir belki de tracker turunun ilk konseri olan dublin'den bu akşam bir selam daha çakar.

https://www.youtube.com/watch?v=cd09c615xhs
  • lucille haykırır mı bu gece ardından, the thrill is gone diye?
    ışıklar içinde uyu. mirasın için teşekkürler kifayetsiz.
  • --- spoiler ---

(bkz: the thrill is gone)

--- spoiler ---
  • mekanı cennet olsun. büyük sanatçı.
  • dünyadan büyük bir yıldız kaydı bugün..

mirasıyla, elindeki gitarıyla birçok insana ilham olmaya devam edecek..

huzur içinde yat büyük adam..
  • ölüm haberini okuduğum sırada kulaklığımda onun sesi vardı ve o anın tarifi yok galiba.
    kral gibi geldi, kral gibi gitti.
    huzur içinde yat king
  • gary moore ile tekrar beraber bi thrill is gone yollayabilirler bize cennetten.

tanım: her daim gülen gülümseten baba adam.
  • blues müziğin gelmiş geçmiş en büyük efsanesi ve vefatıyla en büyük kaybı olan sanatçıdır.
    gözlerinin içi gülen, enerjisi, yeteneği, müziğe katkıları muazzam olan bu güzel insanın artık bu dünyada olmadığını düşündükçe garip oluyor insan.
  • karıma dönüp dedim ki

- b.b. king ölmüş :(

- yaa?" dedi.

o da dudak büktü. üzüldüğünü söyledi. tatlı bir tipti dedi. blues falan dinlemez eşim. playlistte denk geldikçe yanımda dinler. sempati duymasını geçtim adını bilmesine bile şaşırdım. sonradan anımsadım. eşimi daha tavlama zamanlarında bol bol b.b.king, srv, muddy waters, buddy guy falan dinletiyor, edebiyattan sinemadan bahsediyor, fularımı bir sağ omzuma bir sol omzuma atıyordum.

ekmeğini bile yedim yani adamın müziğinin. hem de ne ekmek. evlendim lan kadınla sonunda. toprağı bol olsun.
hesabın var mı? giriş yap