• yaşadığım durumdur. :/
  • allah şifa versin demekten başka elden bir şey gelmeyecek açmazdır. baban olduğu için öyle böyle katlanacan n'pacan....
  • yazarken insanın elini titretir.
  • "dedenin ağır demirelci olması" hastalığının günümüz versiyonudur.
  • bir agir seriatci babanin ateist kizi olmak degildir. evet o benim. ve evet haberi yok taslayabilir.
  • akp'li olunca vicdanlı ve ahlaklı bi baba mı oluyor.? kör gözüne aydınlanma dilerim.
  • bir bakıma şanstır. meramımızı anlatacak samimi insanlar aramıyor muyuz? anne- babadan samimi insan mı var? yaşadıklarımızı anlatabileceğimiz daha vicdanlı insanlar mı var?

zöge?
  • ulusalci-milliyetci ebeveynlerin capulcu cocugu olmak gibi zor. daha dun konusurken "turkiye halklari" dedim diye bir ton firca yedim arkadas. hala vatan elden giderse muhabbeti, hala onlar/bizler ayrimi vs vs. surekli bir "sen bilmezsin, biz neler gorduk" tavirlari. tukendim gari valla.
  • babanın %90 esnaf olduğu durumdur. bu sonuca peki nereden vardım? %200 faizden bizi kurtardı diye akapeye oy verdiğini söyleyen esnaflardan dolayı bu böyle. geri kalan %5 ihtimal babanın kömür ocağında makarna yemekten zevk alma durumu %4 ihtimalle babanın cemaat içinde bulunma durumu, bunu da %1 ihtimalle babanın akıldan zoru olması ihtimali takip etmektedir. uzaklaşılması, ve değiştirilmeye çalışılmaması önerilesi durum, siçüasyon.
  • çok berbat bir durumdur ki anlatması bile çok zor.... özellikle şu 20 günde malum sebeplerden dolayı kaç kez birbirimize girdik ben bile sayısını unuttum, her şeye bir cevapları var mesela, asla inanmıyorlar olan bitenlere... kafaları sanki hep böyle çalışıyor gibi!
hesabın var mı? giriş yap