aynı isimde "bahar" başlığı da var
sponsorlu
  • bu dizide karakterlerin yarısına “duvarlı” deniyor, bilemedin dikenli, bazen ikisi birden.

timur biraz sert ve duvarlı
    asistan kız sert ve duvarlı
    timur' un babası aziz duvarlı
    rengin hem duvarlı hem dikenli

benim favori karakterim bahar' ın yakın arkadaşı olan kişi.
  • sımsıcak bir dizi. eminim her izleyen kendinden bir şeyler bulur içinde. netflix platformunda başka bir diziden uyarlanmış sanırım onu da izlemedim ama her hafta gelsin diye beklediğim nadir dizilerden oldu. bitirmeyin lütfen..
  • gerçek hayatla birebir uyumlu saptamalar sunan son zamanların en iç ısıtan dizisi.

son bölümde timur'un kızı umay'i, ozel derse gondermemekle cezalandirmasi örneğin, size de çok tanıdık gelmedi mi?
    pekiii bahar'in "hah tamam, ben de nerede kaldı diyorum bu parayla cezalandırma" demesi?
    o kadar gerçek ve tanıdık ki?

bizde yaptık bunları çocuklarımıza, yasattik. o gün belki kazandık sandık mücadeleyi, çocuklar küçükken. büyüdüklerinde ise suratimiza tokat gibi çarptılar yasattiklarimizi.
    ödedik yani bedelini. hem de uzun süre.

sen de yapma oğlum timur, tümör, dumur :)
    pişman olursun bizim gibi...
  • bahar'in da kocasini bosamamasi, tipik turk kadini davranisi.
  • televizyonda görmeyi özlediğimiz tarzda pozitif duygular saçan birr dizi.

gençliklerini anlatan bölümleri çok seviyorum.
    çünkü sadece hastanenin içinde kalınca aşırı derecede doktorlar havası oluşuyor. halbuki bence karakterlerin insan ilişkileri daha ilgi çekici.
  • son bölüm tekrarı şu an show tv'de yayınlanan dizi.

bahar'ın cadı kaynanalığa 1 kala vazgeçip normale döndüğü haller :

https://www.instagram.com/…2/?igsh=bhlwogticxq1ntjj
  • salı akşamı evde minik bir gerginlik yaşandı, sonrasında kimse burundan kıl aldırmayan bir yüz ifadesiyle dolaşıyordu falan filan. sonra dizi başladı işte. komik sahnelere güleceğiz, gülemiyoruz tutuyoruz kendimizi. herkes ayrı ayrı, birbirine çaktırmadan, gizli gizli tebessüm ederek izledi. “oğlum bu nemrutta ne buluyor” kısmında daha fazla dayanamayarak kahkaha attım itiraf ediyorum. yok abi, dizi komik ne yapalım yani.*
  • sürekli sanki bahar araya girmiş gibi yorumlar görüyorum da gerçekten bir şeyi mi kaçırdım diye soruyorum. rengin ayrılıp bitti diyip yurtdışına gidiyor, timur da baharla oluyor bahar hamile evleniyorlar sonrasında rengin yurtdışından dönüyor. urasın umay ve parladan 7-8 yaş büyük olduğunu da düşünürsek araya giren rengin değil mi arkadaşlar ben mi yanlış düşünüyorum.
  • benim favorim timur kendi kendine konuşmasına bozulduğunda çaktırmamasına çocuk çocuk hareketlerine çok gülüyorum. ulan timo senin neyine 2 kadın bir de yıllarca götürmüşsün.

espirileri de on numara.

'hocam tam evrenilecek erkektir” haha zekaya bak.

yalnız timur ismi ne kadar da kullanışlıymış yaw. timır, tömor, dumur, hamur… severim kullanışlı şeyleri.
  • timur kadar sümsük tipli ve karakterli bi piçin maço olmaya çalıştığı bir dizi.

hadi abi ya
hesabın var mı? giriş yap