• doğum günü akşamında geçirdiği trafik kazası yüzünden 28 yaşında yaşamını yitiren ünlü rock sanatçısı barış akarsu kısa yaşamına çok şey sığdırdı.

ünlü sanatçının yaşam hikayesi için uzun süredir devam eden senaryo aşaması neredeyse bitti. cast çalışmaları önümüzdeki günlerde başlayacak olan filmin, çekimleri de bu yaz başlayacak.

kaynak
  • evet barış akarsu karakter olarak iyi biri olabilir fakat sinema filmi çekilecek kadar sanata etkisi olduğunu düşünmüyorum. cem karacalar, barış mançolar varken barış akarsu olmamış bana kalırsa.
  • gökhan semiz'e haksızlıktır.
  • sinema bir sanattır ve istediğin insanın hayatını perdeye yansıtabilirsin. cem karaca ve barış manço varken neden barış akarsu sorusu yanlış bir bakış açısı, o halde kim daha büyük sanatçı diye bir liste hazırlayıp sıradan gitmemiz gerekir ki, bu çok aptal bir eylem olur.

ayrıca bunların haricinde, barış akarsu toplum tarafından sevilen, genç vefat eden yakışıklı bir adamdı, yapımcı da reytinge bakar. umarım iyi bir film olur.
  • geç bile kalındı...genç yaşta kaybettiğimiz yeteneği beyaz perdede görmeyi iple çekeceğim.
  • uzay heparı varken neden barış akarsu? barış akarsu'yu sevmeyen yoktur. sebep o değil. ama nasıl bir öyküsü var ki sinemaya uyarlansın?

uzay heparı'nın aşk üçgenleri* * ile dolu hikayesi, müzisyenlik yolculuğu daha fazla ilginçlik barındırıyor. üstelik ölüm şekli ve kendisine çarpan kişinin de kendisi gibi ünlü* olması daha da ilgi çekici.

edit: zibilyon tane mesajdan sonra düzeltme yapıyorum. demet akbağ'ın arabasına arkadan çarpmış. yani kafa kafaya değil.
  • ölen herkes için bir film, yok olmadı toplama albümüydü falandı filandı. baydınız yahu!
  • bir tane kayda değer şarkısını hatırlamıyorum. bu kadar değerimiz varken ilginç.
  • sadece bir tahmin. çocukluk yıllarını kim oynar bilmiyorum ama müzikte kariyer yaptığı yıllarını (bkz: emre gacal) canlandırabilir diye düşünüyorum.
  • hollywood'da böyle kült olmuş sanatçıların biyografileri yapılıyor, gayet de güzel olanları mevcut. türk sineması için biyografi filmi yapma furyası var zaten, para da getiriyor belli ki. yapılsın da sinema sektörü işlemeye devam etsin. o kadar işsiz set çalışanı var ki bunları da düşünmek lazım.
    sen yine beğenme eleştir, izleme hatta ama yapılmasın falan deme artık bir zahmet.
    yine hiç çıkmıyor değil, türk sinemasından ekseriyetle en az senede bir konuşulacak kaliteli yapım da oluyor. şimdilik bu da bir başarı. ne kadar para o kadar köfte.
hesabın var mı? giriş yap