• biz hep hastaneye sıçtığımızdan, bizi bağlamayan tip.

sokakta öpüşmeye gelince iş, "uuuu batının ahlaksızlığı". ortalığa sıçmaya gelince "e orda da yapıyorlar." batının ahlaksızlığını alıyor muyuz almıyor muyuz gençler, bi karar versek artık?
  • sokaga sicma fiili ozellikle araplarda cokca yaygindir. kendi ulkelerinde de ortaliga sicar, uzerine de tuy dikerler ki kurudugunda kolay toplansin. basligi acan zat da brighton'i ornek vermis ki musluman ve arap kokenlilerin en cok yasadigi yerlerden biridir orasi. yani bati da olsa kendi evi de degilse sicanlar arap ve de musluman. yalovadan da ornek vereyim, arap turistler bolca gider, kaplica otellerinin lobisinde sik sik bokla karsilasmak muhtemeldir.
  • hastahanenin ortasına sıçılmadığından emin olan tiptir.
  • en azından hastahanenin ortasına sıçmıyorlardır.

aga neyi kıyaslıyorsunuz?
  • hastaneye sıçmakla yola işemeyi bir tutan gerizekalıları bize göstermiştir. hadi bir tuttuk diyelim, sokağa işeyen insan genellikle ruh hastası değilse yakında tuvalet bulamadığı için yapıyordur bunu. şişli etfal'de ise bildiğim kadarıyla tuvalet var. ayrıca hastane steril kalması gereken, içerisinde yüzlerce hastayı barındıran bir yer değil midir? ne işi var koridorun ortasında bokun?

bana sokağa işemişlerle değil, hastaneye sıçmışlarla gelin. o zaman derim ki almanya'da, ingiltere'de de varmış. ha olur da bulursanız -hiç zannetmiyorum ama- böyle bir şey, teyzenin yaptığını meşrulaştırmayacağını siz de biliyorsunuzdur heralde?

edit: ha hastaneler hijyenik değilmiş zaten. o zaman işeyelim sıçalım hep.

son edit: iq'su 2 basamaklı adamlarla burada tartışmayacağım. şu yapılanı savunmak bildiğin hayvanlıktır. avrupa'da olması veya olmaması önemli değil. sözlüğü foruma dönüştürmenin de alemi yok.
  • adam üşenmemiş ilk sayfada 7 entry girmiş.ilk entry'de eleştirilen arkadaşa da sonuna kadar katılıyorum ayrıca.
  • iki cümleyle başlığı kilitlemek istiyorum.orada eylemi yapanlar genelde kafası güzelken yapıyorlar, ayık kafayla, namazlı abdestli değil.ikincisi abla hastaneye sıçmış la hastaneye sokak falan değil, bildiğin çocuk düşürmüş.yani sizin eve gelse, sizde öbür odaya gitseniz, teyze salonun kenarına sıçsa "e batıda da böyle" dese gülüp geçersiniz sanki.

bide partiyle, bişeyle alakası yok ya teyzenin kendi garipliği.
  • bu yapılanı savunanların ağzına sıçsalar bu sefer de," ne olacak yurtdışında millet birbiriyle işemeli, sıçmalı seks yapıyor" diyecek.
hesabın var mı? giriş yap