• pro7 adli alman kanalinda efsane komiklikteki mein mann kann adli sadece erkek eslerin yaristiklari yarasmanin benzer formati.
 • evli çiftlerin yarıştığı yarışmadır. evli çiftlerin halini yansıttığı için çok hoşuma gidiyor. mesela finalde erkekler eşlerini kucaklarında en uzun süre tutmaya çalıştı. erkeğin bırakıp kadının koala gibi yapışarak erkeğin üstünden nasıl düşmeyebileceğini gördüm, hala hayretler içerisindeyim.
 • az evvel kanal d'deki tekrarında sunucu ilker ayrık'ın " ve şimdi sizden daha ağır bir ağırlığın altına yatacak serkan" dediği yarışmadır.

  napıyosunuz lan siz?!1!
 • ilker ayrık sayesinde kotarılan yarışma. kısa süreli olduğundan da çerez gibi gidiyor. olmuş.
 • yarışmayı bir bölüm izledim, ve hayatımda görmek istemeyeceğim en gıcık kadın tiplemesiyle karşılaştım. her yerinden taşan gereksiz özgüveni çenesine vurmuş, erkeksi itici tavırları, azarlar ve bağırır tonda konuşması (hönkürmesi), pornocu sarısı iğğrençliğindeki saçları ile kadınları itici yapan detaylar konusunda zirve yapmış, kocasına acıdığım bir zat oldu kendisi. ki, kazandığı tek yarışma da obje fırlatarak eşya kırma yarışmasıydı düşünün artık. bir de özür dileme yarışması var, insanı özürden tiksindirir. işte bir dakika içinde en az eşinin tahmini kadar özür dilemen lazım aralıksız. herkes 60-70 diye tahmin yaparken bu salak hatun 105 dedi mk. eleman da napsın yırttı kendini ama 90 civarında kaldı.

  al işte sana her gün dilinden düşmeyen kezban. bunun kocasına, iş arkadaşlarına hatta arkadaş çevresine bile acırım lan ben. bunu ancak ozalitçide çalışan çocuk dizginler, bir de kız kıza tatile çıkıp platin kızlar grubuyla bahtsız delikanlıları keyifle reddettikleri* zamanlar olduğunu düşünüyorum da, allah düşmanımın başına vermesin diyorum.
 • keyifli, izlemesi zevkli bir yarışma. dizi furyasının tv'leri işgal ettiği bir dönemde böyle eğlenceli yarışmalara hasret kalmıştık. bu formattaki bir yarışmayı yıllar önce yanlış hatırlamıyorsam trt'de cenk koray sunmuştu.

  bu yarışmanın en sırıtan ve rahatsız edici tarafı ise yapılan yarışmalardaki haksızlıklar. topuklu ayakkabılarla erkekleri koştururken ilk yarışmacıya mazgalın üzerine çift ayakla basması gerektiği söylenmişti ki bu da vakit kaybı yaratıyordu. diğer yarışmacılar ise bu mazgalı tek ayakla geçtiler ve uyarılmadılar. o açıdan sunucu ilker ayrık'ın daha dikkatli olması gerekiyor.

  yani evet biliyorum çerezlik, eğlencelik bir yarışma ama yine de insan rahatsız oluyor.
 • sağlıklı, mutlu, huzur ve aşk dolu ilişkilerin en temel kaidesi.
 • acayip derecede gulerek izledigim yarisma programi. super eglenceli!
  bi bu bi de wipe out.

  sunucusuna da ayrica hastayim.
 • şu an yayınlanan osmanlı tokadı isimli oyunla inanılmaz keyif veren program. yarışan bütün çiftler de inanılmaz eğlenceli çıktı bugün.
 • gercekten çok eğlenceli bir yarışma. hatta öyle ki televizyon programlarına bu tür yarışmalara kıl kapan ben bile yarışmaya eğlencesine katılabilirim.

  ilker ayrik gercekten samimi ve eğlenceli. fakat yarışmayı eğlenceli kılan asıl şey çiftlerin kişilikleri. gecen izlediklerimde gercekten çok sakil tipler vardı ve izlenmiyordu. fakat bugünkü yarışmacılar gercekten çok samimi ve eğlenceli.

  ayrıca çiftlerin olduğu bir arkadas ortamında çok rahat oynanabilecek eğlenceli bir oyun olabilir. tez vakitte deneyeceğim!
hesabın var mı? giriş yap