• kendisine bir adet saatleri ayarlama enstitusu kitabi armagan etmeyi düsünüyorum.
    zira bu kisinin evinde hiçbir odanin saati gerçek saati göstermez.
    salondakinden 20 dakika çikarmaniz, yatak odasindakine 1 saat 15 dakika eklemeniz gerekir.
    diger saatleri söylemiyorum bile bunlar büyük olanlar...
    sabahin köründe uyanip saate baktiginizda ya ben buna kaç ekliyordum diye düsünmeye çabaladiginizda su içmeye karar verip saat konusunu es geçtiginizi göreceksiniz.
  • lost taki malum numaralarla sayısal oynamış,
    ardından hiçbiri tutmayınca sayılar lanetli abiii şeklinde demeç vermiş bir kişidir bu.
    (bkz: manyak)
  • türkiye nin ilk boğaz köprüsünden atlamış olan insan.
    (bkz: normal değil)
  • insan,
    evet bir insan
    2 dakika rahat durur,
    2 dakika gürültüsüz bir ortam sağlanmasına tahammül edebilir,
    bi 2 dakika o gitarı elinden bırakır.
    ama bu...bu yapamaz.
    yetmez play doh'dan yaptığı dandik darbukadan bile ses çıkartır bu.

hastasıyım ama o ayrı.
  • full time gitarist
    part time davul dovucu
  • youtube'da milyonlarca bot abone, bot izlenme, fake yorum basmış kanal.

44 milyon abonesi olmasına karşın son 30 videosunun en çok izleneni 67 bin ve tüm yorumları bariz bot.

milyonlarca izlenmiş olanlarıysa bot yorumlarla dolu yani izlenmeleri de bot.

kendi algoritmasını çöp etmiş kanal. başarılı olamayacak. boşa para harcamış.
  • internette en çok abonesi olan türk youtube kanallarını araştırırken ilk sırada gördüğüm kanal. 32,2 milyon aboneyle türkiye'nin en çok aboneye sahip kanalıymış.

merak edip gidip bakınca youtube'un geldiği vaziyeti görmüş oldum. toksik instagram kültürünün getirdiği anlamsız renkli, müzikli videolarla artık bu tarz videoların çok izlendiğine şaşırmamak lazım. bu kanal da o kültüre uyuyor haliyle. adı beter böcük olsa da türk mü yabancı mı anlamakta zorlandım doğrusu.
  • bu arkadaş, nasıl en çok aboneye sahip türk youtube kanalı sahibi olur ve ekşi sözlük'ün nasıl bundan haberi bile olmaz, görünce şaşırdım aslında.

link

nedense bunu burada tanıyan bile yok! bir tek üstteki yazar durumu fark etmiş.

gerçi bir yandan da teşekkür etmek lazım bu youtubera, çünkü ilk 10'daki youtuber arasında neredeyse latin alfabesi yok! insanların bizi arap zannettiğine şaşırmamak lazım.
  • dördüncü nesil bir yazar.
  • "sanıyorum" ki bir south park hayranı, buradan ellerini sıkıyorum.
hesabın var mı? giriş yap